Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy optimizmus...

Mi ez a nagy optimizmus Karácsony és néhány vidéki város győzelme miatt? Csak én érzem azt sajnos, hogy ez csak egy kis könnyelműség a Fidesz részéről és 22-ben soha nem látott módon fognak nyerni?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék én is Fidesz-ellenes vagyok, de nem értem mi változott azzal, hogy Karácsony lett a főpolgármester meg néhány jelentősebb vidéki város is ellenzéki lett. Ott fogják őket akadályozni ahol csak tudják és így pedig baromi nehéz bizonyítani. Emiatt pedig sztem a Fidesz, Karácsonyt is folyamatosan meg fogja torpedózni 3 éven keresztül és 2022-ben soha nem látott többséggel fognak megint nyerni. Csak én érzem azt, hogy a mézesmadzagot húzzák előttünk?

2019. okt. 13. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
ez a reakciókon fog múlni. ha az emberek illetve a nyertes ellenzékiek hagyni fogják, akkor ez fog történni. sajnos esélyes, hogy hagyni fogják.
2019. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Karácsony le fog szerepelni! Ez szinte borítékolni lehet, a Fidesz ha akarja könnyen kihúzza alóla a szőnyeget. Lehet tényleg a választásokra játszanak már...
2019. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ott fogják őket akadályozni ahol csak tudják és így pedig baromi nehéz bizonyítani."


És hogy bizonyítsa be az ellenzék az összefogás erejét és úgy egyáltalán az esélyüket, ha soha meg se próbálnának győzni? Egy erős ellenzék ált. nem 4 évente erősödik meg, hanem 4 éven át, ami alatt építik az imidzsüket.


Egyébként pl. Hódmezővásárhelyen Márki-Zay folyamatosan kapta a savazást és látod elsöprő többséggel vitte újra a választást. Az, hogy támadni fogják ezeket az új polgármestereket önmagában nem dönt el semmit.

2019. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Minél jobban fogják őket támadni, annál jobban meg fognak erősödni.

Az ember márcsak ilyen.

2019. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Az a vicces, hogy ha nyer a Fidesz, ha nem akkor is minden az ő hibájuk. A szomorú meg az, hogy ezt egyesek komolyan is gondolják.


Kezd kifújni ez a kétharmad és bár szerintem nincs miért panaszkodni de az eredmények a nagyvárosokban azt mutatják, hogy sokan elhiszik hogy az ellenzék tudná ezt jobban is csinálni. Szerintem ha holnap lenne országgyűlési választás jó eséllyel rosszabb eredményt érne el a Fidesz mint amit 2018-ban tudott. 22 meg olyan messze van, hogy addigra esélyt latolgatni kár is.

2019. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy fideszes, akkor kéremszépen vagy stockholm szindrómás vagy, vagy üldözési mániád van. Valahonnan el kell indulni, ennyi erővel ne csináljunk semmit. Én nem vagyok támogatója az ellenzéknek sem, de egy lazább rendszerből könnyebb elérni eredményeket, mint egy centralizáltból.
2019. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most lenne szükség egy óriási országos ellenállási mozgalomra és általános sztrájkra, mert ezzel a naiv ellenzéket csak egy mély szurdokba csalták és szét fogják zúzni, mint Hitler a franciákat Belgiumban. A pillanatot most kellene meglovagolni, mert 2 év múlva a vidéki krumpli- és hazugsággyár megint biztosítani fogja a győzelmüket. Márpedig a megyéket most is ők vitték mindenhol. Egy 2 milliós városnak pedig most lenne alkalma és jogalapja, hogy az egész rezsimet térdre kényszerítse.
2019. okt. 13. 22:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól ha egy kenyér el kezd penészedni, attól még egyes részei ehetőek. Aztán a penész tovább terjed, majd rohad s az egész kenyér ehetetlen lesz!

Nem csoda, ha ezek után mindenki a friss kenyérről álmodozik...

2019. okt. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó visszaolvasni a kommenteket. :D
2022. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!