Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjasok szavazatait...

A nyugdíjasok szavazatait miért nem duplán számítják be? Régen a bölcsek tanácsa, az idősek irányítottak mindent, nem lenne jobb ma is?

Figyelt kérdés
A szépkorúak ledolgozták az életüket, felnevelték az új generációt, miért nem lehetne tovább folytatniuk a nevelést? Hiszen sok évtizedes élettapasztalattal rendelkeznek!
2019. okt. 15. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy mekkora tapasztalatuk van, elég könnyű negvezetni őket lsd. termékbemutatók, Erzsébet-utalvany stb
2019. okt. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem triplán számítson, a 65 év alattiaknak egyáltalán nem is kell szavazati jogot adni, semmirekellőek.
2019. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk mert szellemileg visszafejlődnek?!
2019. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

Ha működőképes lett volna az öregek által vezetett társadalom, akkor nem szűnt volna meg az a rendszer.

Ami meg nem megy azt meg nem kell erőltetni.

2019. okt. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Adófizető állampolgár vagyok,az én szavazatom miért nem számít triplán?Az én pénzemből tartják fenn az államapparátust,nekem még van jövőm(ellenben az öregekkel),és még nem is épültem le szellemileg!(Aki azzal jönne,hogy az öregek is adóztak,az nézzen utána,mióta van szja.)
2019. okt. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az kéne még
2019. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%

#4 "Ha működőképes lett volna az öregek által vezetett társadalom, akkor nem szűnt volna meg az a rendszer."

Gondolom azt nem éred fel ésszel, hogy amikor ők működtették a társadalmat akkor éppen úgy nem voltak öregek, mint te most.

Ahogyan azt sem, hogy te azért élhetsz egy jobb, könnyebb világban mert azt az elődeid, az "öregek" megteremtették számodra. Kívánom hogy olyanok vegyenek majd körül téged öreg korodban, aki pontosan úgy vélekednek az öregekről, mint te most!

2019. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem veszed figyelembe, hogy régen sem a szenilis vén hülyékből állt a bölcsek tanácsa.
2019. okt. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Hát,hogyne:D


Azoknak kell dupla szavazati jogot adni,akinek már fele,harmad,negyed annyi idejük van hátra,mint másoknak?


Kérlek....

2019. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Mert egy nyugdíjas semmivel sem látja tisztábban a belpolitikai helyzetet, mint egy 50-60 éves.


"Hiszen sok évtizedes élettapasztalattal rendelkeznek!"

Ami rögtön bizonyítja végtelen bölcsességét és belátását is, ugye?

A legtöbb ember kisebb-nagyobb buborékokban éli le az életet. Eltántorog nap mint nap a lakás-tsz-kocsma Bermuda-háromszögben és ami ezen kívül esik, azt csak pletykákból ismeri.

2019. okt. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!