Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is elég vicces és...

Szerintetek is elég vicces és elszomorító, hogy Karácsony megigérte a kampányában, hogy ingyenes lesz a tömegközlekedés 14 éves korig, aztán most meg esetleg felemeli 6 ról 7 éves korra?

Figyelt kérdés

2019. okt. 17. 09:00
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

16# 4-es vagyok. Lehet hogy jogos elvárás lenne, de még a németeknek sem sikerült a keletet felzárkóztatni, akkor mit akarunk mi.

Ott legalább egy kétfelé szakított nemzetröl van szó.

Németeknél élek 10 éve, és a napokban is hallottam hogy kisebb lett a szakadék a két oldal közt. De pl. ha türingiában nyaralok, akkkor ott is olyan Magyar szinvonalt látok. Vannan nagyon gazdagok, meg nagyon szegények, pont mint magyarországon.

Azt látom, hogy a keletiek jönnek lassan felfelé, a nyugati oldalt meg rohasztják el, így kisebb a szakadék.


De ha it ilyen lassan megy, akkor tényleg annyira le lenne maradva magyarország?

2019. okt. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerinted is elég vicces és elszomorító, hogy nem látsz át/ nem akarsz átlátni a gazdasági akadályokon, amelyek miatt ezt nem lehet máról holnapra bevezetni? És nem is az volt az ígéret,hogy megválasztása napján minden megvalósul. Értelmesen gondolkodó emberek fel tudnak mérni hosszabb távú terveket is és nem óvodásként viselkedve nyavalyognak, hogy most azonnal akarják. Sőt mi több azt is tudják, hogy a kampány meg a valódi politikai lépések között mindig is volt különbség, a hangsúly az arányokon és a minőségen van.Nyilván ez nálad arról szól, hogy nem is akarod ezt felfogni mert esélyt sem akarsz adni annak, hogy bebizonyosodhasson,hogy a Fidesz nem pótolhatatlan.
2019. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#22

Most csak azt csinálják a fidesz oldaláról amit Tarlóssal és bármelyik fideszes politikussal csináltak Karácsonyék korábban, állandóan.

Hiába mondtuk hogy 10 évre volt szó 1 millió új munkahelyről vagy hogy ez meg az volt az akadálya annak hogy megtörténjen valami, ment ezerrel állandóan a számonkérés. Még pár napja is olvashattad itt is ezen a fórumon, hogy hát miért is nincs itt olyan világ, mint nyugaton, volt rá 9 évük. Vagy most a válaszok között is jöttek hasonlókkal a fidesz ellenében.

Igazad van, nem jogos már másnap követelőzni.

De most a fagyi visszanyal, csak azt kapják VISSZA amit ők csináltak éveken keresztül.

2019. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"De most a fagyi visszanyal, csak azt kapják VISSZA amit ők csináltak éveken keresztül."


Itt lett volna a lehetőség, hogy a jobboldal megmutassa erkölcsi fölényét. Ehelyett azt látjuk, hogy pont ugyanolyan, mint a bal oldal.


Talán abba kéne hagyni a szektásodást, és észrevenni, hogy több a két oldalban a közös vonás, mint amennyiben eltérnek egymástól. :P

2019. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#23 Egyrészt én nem ezt láttam, de tegyük fel hogy ìgy volt. Komolyan ez egy érv? Jézus. Mint az óvodában tényleg. Ijesztő ez a szint. Remélem még valami tinédzser vagy :D
2019. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#25 Mindig ezzel jöttök, hogy a jobboldalnak ilyennek meg olyannak kellene lennie, hogy ezt a jobboldaliaknak nem illene tenni stb. stb. Tudod mit? Lesz*rom!

Olyan meccsen ahol az ellenfél öv alatt harcol, ott nem lehet széplelkűsködni, mert vereség a vége. Ez volt a múlt héten, ez megy évek óta.

A jobboldali politikusok nem perelnek ha hazugságot terjesztenek róluk, mert kormányon "nem illik" meg "nagylelkűnek" kell lenni annak a ki a hatalmon van éppen. Aztán láttuk mi lett, hazudtok, hazudtok és hazudtok ezerrel. Ennek véget kell vetni. Ahogyan a múlt héten a botrányokkal. A jobboldal finomlelkűsködött és nem nyomta ezerrel a kispesti botrányt. nem ment az alázás, nem ment a facebook komment had hogy milyen emberek, ilyen az öszes ballib és hasonlók. Pedig ott konkrétan felvétel van arról ahogy kokainozik, ahogyan elmondja hogyan kell lenyúlni 100 milliót évente, hogyan osztják egymásnak a pénzt amit beszedtek, hogyan kell kirakni embereket az önkormányzati lakásokból. Csalás, lopás, korrupció, zsarolás, fenyegetés.

Erre ti meg jöttök azzal hogy erkölcsi mélypont meg egybek mert egy negyvenes pasi félreqrt?

Hát elmentek a fenébe a nagy erkölcsi érzéketekkel!

Majd ha nálatok nem lesz ennek száz meg ezerszerese akkor majd számon kérhettek rajtunk bármit is.

2019. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
26: Haver, jóhogy nem tolták az a témát, MSZPs volt. MSZP meg a Fidesz évek óta összejátszik. Mindkettő tudja, ha nem ők kerülnek a hatalomra kb. az egész párt megy életfogytig nyaralni a börtönbe.
2019. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#27 Akkor szólok neked, hogy Karácsonyodat az mszp jelölte főpolgármesternek éppen a fidesz által jelölt Tarlós ellen.

Ha ezt eddig nem vetted észre, nagyon gyengének kell lenned.

2019. okt. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jól van 43%, egészségedre. Ha neked így jó..én mondjuk nem jöttem semmivel, hogy milyennek kel lennie a jobboldalnak, de mindegy. Nekem mondjuk pont úgy néz ki ,mintha a kormánypárti sajtó eléggé nyomná a botrányokat, de soha nem elég ami valódi, még rátesznek öt lapáttal, innen jönnek a helyreigazítási perek stb. Mindkét oldalnak megvannak a maga botrányai, nem tagadható, de ettől még a valóság talaján kellene maradni nekünk szavazóknak. Ilyen harccá pedig nem kellene tenni szerintem. Ezt kompromisszum kereséssel lehet helyettesíteni. Az emberi alapértékek mentén.
2019. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!