Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert hogy gondolja a...

Puzsér Róbert hogy gondolja a "sétáló várost"? Csak tömegközlekedés lenne a fővárosban, Taxik sem jöhetnek be? Az úttesteket teljesen felbontaná nagy részben? Van olyan főváros, ahol ez meg van valósítva és működik?

Figyelt kérdés
2018. okt. 14. 00:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nincs ilyen város. A sétálóvárosban is járhat autó a nyugati nagyvárosokban. A taxi és a busz is bemegy. Igaz, a busz elektromos.
2018. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden következmény nélkül ötletelhet mert esélye nincs a választási győzelemre. Akár azzal is kampányolhat, hogy eltereli a Dunát és a körúton gondolások szállítják majd az embereket.
2018. okt. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tgt ***** válasza:
57%
Nem is értem Puzsért, hogy egy ilyen hülyeséggel hogy tud előállni. Mert amúgy egy csomó mindenben vannak jó gondolatai.
2018. okt. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Legrosszabb embertípus, semmihez se ért, de mindenbe beleszól.
2018. okt. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

Na így terjed a hülyeség...

Szó sem esett arról, hogy az egész fővárosban nem lehetne autóval közlekedni. A városközpontban alakítana ki egy parkosított területet, ahova nem lehetne autóval bemenni. Azt mondta, hogy a legtöbb európai fővárosban ez így működik.

2018. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tgt ***** válasza:
24%
5-ös: Ez nagyszerű dolog, de önmagában kevés. Kidolgozhatott volna egy komplex programot Budapestre, és akkor komolyan lehetett volna venni. Talán még szavaztam is volna rá. De így ez csak trollkodásnak tűnik.
2018. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5: Így van, egy szóval se mondta, hogy egész Budapest sétálhatóvá lesz téve.


#6: Az egyik videójában arról beszél, hogy stábjával már terveket sző a sétáló részek létrehozására. A közlekedés megvalósításába pedig szakemberek segítségét is belevonná.

2018. okt. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Az a joember gondolni nem tud csak fröcsögni.
2018. okt. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Amit én láttam interjút, ott azt mondta, hogy a Jászai Mari tértől szeretné a Fővámig kialakítani.


Ez azért nem kis terület.

2018. okt. 14. 14:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy akarja, hogy nem tiltja ki minden utcából teljesen az autókat, hanem ezen a területen belül a nagyobb utakra lehet mindenkinek behajtani, a kisebbekre pedig az ott lakók mehetnek be és az áruszállítók. Úgy ahogy a történelmi belvárosokban szokás vagy Velencében, csak gondolák és víz nélkül. :-)
2018. okt. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!