Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki kellene telepíteni a...

Ki kellene telepíteni a nagyvárosok lakóit a kisebb falvakba?

Figyelt kérdés

A nagyobb magyar városokban szinte mindenhol balliberális jelölt győzött, a falvakban pedig tarolt a Fidesz.

Az én véleményem szerint ez azért lehetséges, mert a nagyvárosokban elszakadnak az emberek az Édes Anyaföldjüktől és gyökértelenekké válnak! Ez általános jelenség a világban, nem csak Magyarországra illik, még mielőtt valaki belémkötne.

A megoldás az lenne, hogy valahogy Budapest lakosságát szétosztjuk a falvak közt és visszaveszünk a városi jólétből, ami szintén hedonistává és gyökértelenné tesz.

A magyar emberek ismét dolgozni fognak majd és amikor hazaérnek délután, mennek majd a kertbe kapálni, hogy meglegyen a kapcsolatuk Hazájuk földjével. Sokaknak lesz traktoruk és teheneket tartanak majd, disznókat nevelnek a hídasban és tyúkokat tartanak, hogy legyen tojásuk. Végre ismét érzik majd, hogy együvé tartoznak!

Ezt nem tudom hogy lehetne megoldani, például valahogy fel kellene verni a városokban a lakásárakat és akkor a városlakók rá lennének kényszerítve, hogy falvakba vegyenek házat maguknak, mert ott az olcsóbb és ott sok gyereket is lehet ám nevelni és az megint csak jó lenne a Nemzetnek!

Várom a további javaslatokat hogyan lehetne ezt megoldani.



2019. okt. 17. 11:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, te magadtól vagy ennyire hülye vagy fogja valaki a kezed?


"A nagyobb magyar városokban szinte mindenhol balliberális jelölt győzött, a falvakban pedig tarolt a Fidesz."

Az a "szinte mindenhol" 7-8 várost jelent, plusz Budapest sok kerületét. Sok városban azért győzött az ellenzéki jelölt, mert értelmesebb, fiatalabb vagy szimpatikusabb, mint a Fidesz. A falvakban meg sok esetben nem is indult más, vagy ha igen, nem ismerték a többieket, vagy sokan már csak a saját primitívségük miatt szavaztak a Fideszre.


"A megoldás az lenne, hogy valahogy Budapest lakosságát szétosztjuk a falvak közt és visszaveszünk a városi jólétből"

Ebben max annyi a jó ötlet, hogy más városokba is kellene munkalehetőség, mert Budapesten minden van, míg sokszor megyeszékhelyen is alig valami. Túl vízfejű az ország.


"A magyar emberek ismét dolgozni fognak majd és amikor hazaérnek délután, mennek majd a kertbe kapálni, hogy meglegyen a kapcsolatuk Hazájuk földjével. Sokaknak lesz traktoruk és teheneket tartanak majd, disznókat nevelnek a hídasban és tyúkokat tartanak, hogy legyen tojásuk."

Menjél te 8 óra fárasztó munka után kapálni, tyúkot kopasztani meg disznót ganyézni! Én részemről örülök, hogy a feleségemmel lehetek meg a kutyámmal játszhatok. A tarják és a tojást meg megveszem a boltban. Nem azért van diplomám, hogy a földet túrjam!


"például valahogy fel kellene verni a városokban a lakásárakat"

Ezt már Orbán vezéred megtette a CSOK-kal.


"és akkor a városlakók rá lennének kényszerítve, hogy falvakba vegyenek házat maguknak, mert ott az olcsóbb"

Közlöm veled, hogy falvakban is simán van 20 millió egy ház, már ha nem egy omladozó romhalmazt akarsz


"és ott sok gyereket is lehet ám nevelni és az megint csak jó lenne a Nemzetnek!"

Neveljen sok gyereket, aki akar. Részemről nekem nincs rá igényem. A Nemzet meg nem ott kezdődik, hogy minél több gyereket kell gyártani, hanem, hogy ha már gyereked van, akkor tisztességgel neveld és normális erkölcsöket adj neki. Inkább egy gyerekből nevelj normális embert, mintsem gyárts 3-4 hülyét.


"Várom a további javaslatokat hogyan lehetne ezt megoldani."

Nekem az lenne a javaslatom, hogy sürgősen menj el orvoshoz, mielőtt szövődménye lesz!

2019. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
19%

"Én falusi vagyok és nemzeti érzelmű konzervatív nézeteket vallok.


Köszönöm a kérdésed."



A Fidesz szerinted konzervatív? Szerintem (már) nem! Pedig régen nekem is volt ami szinpatikus volt a programban...de csalódtam.

2019. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

"elszakadnak az emberek az Édes Anyaföldjüktől és gyökértelenekké válnak!"


Zsír, hogy te nem szakadtál el!

2019. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%

Fura itt a moderatúra újabban, máskor sokkal normálisabb kevésbé nyilvánvalóan troll kérdéseket meg törölnek...


Lehet azért, mert ezek vonzzák az embereket? nem kell hozzá pszichológus diploma, hogy tudd ez a kérdés egy trollkérdés -mondjuk ennek ellenére meglepően sokan válaszolnak rá- szóval fel nem foghatom, hogy lehet még meg...

2019. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%
Ahhoz képest hogy a kérdező nemzeti gondolkodású utoljára ilyen terve Pol Potnak volt!
2019. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

15:17: igen, és Pol Pot meg is csinálta! Végülis csak az ország lakosságának negyedét kellett kiírtani, dehát ahol fát vágnak, hullik a forgács...

Nem hittem egyébként, hogy vannak Pol Pot-hívő kommunisták Magyarországon. Erre itt a kérdező! Kedves kérdező, engedd meg, hogy gratuláljak!

2019. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

"A magyar emberek ismét dolgozni fognak majd és amikor hazaérnek délután, mennek majd a kertbe kapálni, hogy meglegyen a kapcsolatuk Hazájuk földjével."


Nos, ha te valóban falun laksz, akkor talán tudod azt, hogy egy parasztnak (és ezt a szót nem pejoratív felhanggal mondom) mennyi mindenhez kell érteni. Felnőtt azonban egy nemzedék, akik ezt az ősi tudást igyekeztek elfelejteni, és el is felejtették. Gondolod, hogy a pesti pógár, aki egy szöget nem tud beverni a két diplomájával, vagy a pesti hölgyemény, aki egy babgulyást se képes összerittyenteni a földeken megfáradt férjének, majd elboldogulnak vidéken? Lótuszt!

2019. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!