Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem lehet elfogadni...

Miért nem lehet elfogadni hogy a Budapestiek úgy döndöttek hogy Karácsony legyen a főpolgármesterük?

Figyelt kérdés
Győriként én is elfogadom hogy megválasztottuk Borkait, bár azóta teljes apátiában vagyok. De elfogadom, nem fröcsögök hogy mondjon le vagy ilyesmi.
2019. okt. 18. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki hatalmon van kapzsiság miatt, szerintem korábban nem voltak ilyenek, csak az idő folyamán váltak ilyenné, aki meg szavaz rájuk az meg az agymosottság miatt, ehhez hasonló agymosást a rendszerváltást előtt se nagyon csináltak szerintem Kádár idején, talán Rákosi idején volt hasonló.
2019. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Én elfogadtam, csak nem értem...

Mert odáig világos, hogy fidesz pofátlansága már túlment egy határon. De lehet akármilyen erős is az Orbángyűlölet, azért még nem kell hülyének lenni, hogy egy ilyen teljesen dilettáns,mindenkit hátbaszúró, nyámnyila balfék kezébe adjuk a világ egyik legszebb városának irányítását...Karácsonyra egy kerületet nem lehetett rábízni, Zuglóban a mezei szoci képviselők megették őt reggelire. Mit fog kezdeni a fővárossal?!

Ésszel kell szavazni, nem pedig indulatból. Értem én, h rohadjon meg Orbán, de azért ne mindenáron. Meglesz még ennek a böjtje, hogy egy olyan embert választottunk polgérmesternek, aki teljesen alkalmatlan.

2019. okt. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Teljesen mindegy, hogy alkalmatlan. Ha nem ugrál úgy a Fidesz, ahogy kell, akkor csak annyit, Orbán betart nekünk.

Már 4 kerületben be is tartottak neki. 22-ben sokkal nagyobbat fog bukni a Fidest, ha így folytatja.

Már hoztak egy új rendeletet, a bírosággal betart a Ligetnek, a Lokál megy a levesbe. És még csak 2 napja van hivatlban.

2019. okt. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Az ellenzékieknek a választási csalásokat is el kell fogadniuk, a fideszesek pedig még a választási csalások és az antidemokratikus fideszes választási rendszer ellenére születő ellenzéki győzelmeket sem tudják.
2019. okt. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Karácsonyra egy kerületet nem lehetett rábízni, Zuglóban a mezei szoci képviselők megették őt reggelire. Mit fog kezdeni a fővárossal?!"


Mi siklott félre annyira abban a kerületben, hogy így mellre szívtad?

2019. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondta valaki, hogy nem fogadja el? Nem azt írták róla rendszeresen, hogy esélytelen, hanem azt, hogy alkalmatlan. Ez pedig fokozatosan ki fog majd derülni róla, mint munkába áll. Nem irigylem.
2019. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!