Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar falvak milyen mértékb...

A magyar falvak milyen mértékben látják el élelmiszerrel a magyar városokat?

Figyelt kérdés
Állítólag a városlakók éhen halnának, ha a magyar falvak nem termelnék nekik a rengeteg élelmiszert.

2019. okt. 19. 18:51
1 2
 11/15 mindentudó99 ***** válasza:
31%
Írják itt többen hogy a falvak nem termelnek semmit. Marhaság. A termőföldek nem városokban vannak. Falvak környékén. Mindenhol. Sok falusi nagy gazdálkodó van. M8nden m2 föld termelés alatt van. De hogy most a megtermelt javak hova kerülnek pontosan k8 tudja. Nyilván nem úgy megy ez jogy lesratják a búzát és felhordják traktorokkal a fővárosba.
2019. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%
Külső szemlélőként a személyeskedésen kívül itt 2 komment van, ami ér is valamit.
2019. okt. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A tiéd pedig nem tartozik közéjük...
2019. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért lehet kapni a piacon falusi dolgokat, meg kell kérdezni, mondják, hogy ki honnan hozza.

És vannak városiak, akik ismerősökhöz vagy rokonokhoz járnak hétvégén zöldségért.

Nekem meg szokott lenni az erkélyen 2-3 tő paradicsom cserépben, hogy melegen le lehessen enni a bokorról.

S tévében néha mutatják, hogy mi kezdett érni, és hogy a helyi multi megveszi, amíg van. De annyi nincs, amennyi kéne.

A magyar gazda műsorban is mutatják néha, hogy fóliás termesztésre adnak támogatást, biztos, hogy reklámozzák.

2019. okt. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 karacsonyi krampusz ***** válasza:
40%

Hogy milyen mértékben?

Nagy mértékben!

Hogy honnan tudom?...na kérem tisztelettel!...onnan hogy én vidéken élek és azok a gazdák akik az én térségemben élnek és termelnek mindenfélét,elmondják nekem hogy a megtermelt dolgaikat mind hazai élelmiszerláncoknak értékesítik,nem pedig külföldre!(az más téma h. külföldről is hoznak be dolgokat,mert akkora a kereslet,meg déli gyümölcsöt Pl. nem tudunk termelni itthon).

Mindezt azért hiszem el nekik,mert sokat járok városokba és meg ismerem az árujukat a polcokon!

Ebben az országban túltermelés van mindenből,és hálistennek el is lehet adni mindent!

Egész bátran kijelenthetjük!

Jóléti társadalomban élünk!

Maradjon is így!!!

Jó étvágyat kívánok mindenkinek és Jó egészséget!


HAJRÁ MAGYARORSZÁG! HAJRÁ FIDESZ!

2020. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!