Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád az iszlám vallás...

Támogatnád az iszlám vallás és kultúra kötelező tanítását az iskolákban?

Figyelt kérdés
2019. okt. 19. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Én inkább az igazságot tanítanám.
2019. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
A valláskárosultakat minél előbb el kell intézni.
2019. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tanítják Mohamed futását és az iszlám kialakulását, továbbá az iszlám ibériai félszigeten történő terjedését majd a reqonkvista háborút történelemből, illetve a török birodalom számunkra fontosabb történéseit, hogy az iszlám nem ábrázol emberalakokat, stb... emelt történelem érettségin pedig sokkal többet is.

Ennél többet egyetlen vallásról sem kell(ene) tanulni iskolában.

2019. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%
Ha Orbán úr szerint ez így helyes akkor igen, miért ne. Erdogan úrral ha már egyszer jóba lett akkor majd ő eldönti hogyan tovább, mi követjük.
2019. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%

Hú de le leszek pontozva a válaszomért:


szerintem minden vallást érdemes lenne megismertetni az emberekkel, legalább alapszinten, mert nagyon nagy zavarok vannak a fejekben. A legtöbbeknek fogalmuk sincs arról, hogy egy adott kultúrában mi és hogyan működik.

Én ugyan nem vagyok vallásos, de elég szomorú, hogy rengeteg félreértés van ezekből leginkább az iszlám vallással kapcsolatban. Aki ezt gyakorolja az már a többség szemében terrorista. Pedig nem így van. Ezt érdemes lenne megtanítani.


Egyébként számomra a kereszténység sem szelídebb az iszlám vallásnál.

2019. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ezen mit értesz? Annó még én is tanultam az iskolában a kereszténységről, buddhizmusról, meg az iszlámokról is és jelenleg is ugyanúgy benne van a középiskolás tankönyvekben és az ismerete is érettségi követelmény.
2019. okt. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
A jelenleg 101% Nemzethy alaptantervben is kötelező az iszlámról (és egyéb vallásokról) oktatni.
2019. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Mi a frászt keres jelenleg bármilyen vallás az OKTATÁSBA?


Művtöri-töribe max, a többi csak agymosás mindegy milyen vallás.

2019. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Én azt nem értem minek meg kinek? Most lesz ez a török iskola, eközben szerintem van vagy 3 török az egész orszâgban, azok is inkább identitászavaros wannabikunok vagy kapcsukok ahogy most divat mondani.
2019. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

"Aki ezt gyakorolja az már a többség szemében terrorista"


Nem is véletlenül. A saját gyerekeiket lefejezik ha olyan dolgot csinálnak ami nem tetszik Allahnak. Például ha alkoholt iszik valaki az halálos bűn.

2019. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!