Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszédba költözött egy...

A szomszédba költözött egy nem iskolázott család. Iszonyú hangosak, ordítva kommunikálnak, a gyereküket 10 óra után is úgy futtatják mintha kötelező lenne, csapkodnak, verik a radiátort, visszhangzik tőle nálunk a lakás. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Agresszívek, értelmesen beszélni velük nem lehet, a kulturális szakadék áthidalhatatlan. A jelenlétüktől attól tartok a lakás értéke esni fog még ha eladnám is. Jön egy érdeklődő és meglátja-meghallja ezeket, rögtön sarkon fordul.

2017. okt. 5. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha cigányok, akkor nem tehetsz sokat, ők a törvényen felül állnak, a gyerekkel való kiabálás és az éjszaka is futkosni hagyás még nem ok, hogy kivegyék őket a családból.


Ha nem azok, akkor feljelenthetők csendháborításért.

2017. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elég szomorú, tekintve, hogy jobban hallom mit ordít alattam az iskolázatlan lakótárs, mint, hogy mit mond normális hangnemben a családtagom mellettem állva.

Nehezen tudom elképzelni, hogy bárki számára megfelelő életstílus lenne a folyamatos sikoltozás és ordítás.


Esetleg a Lakóközösségnek egy levél?

2017. okt. 6. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Levél mehet, de lehet, hogy végül a lakóközösségnek lesz baja, ha bántják a szegíny cigányokat.
2017. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Dobj be egy gránátot, és csukd rájuk az ajtót..
2018. júl. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!