Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz szavazói rejtőzködnek?

A Fidesz szavazói rejtőzködnek?

Figyelt kérdés

A város ahol élek, teljesen fideszesnek tekinthető, a Nemzeti Választási Iroda adatai alapján 2010 óta nem volt olyan választás, ahol ne tarolt volna a Fidesz. Azonban a mindennapjaim során nem látom ki az, aki a Fideszre szavazna. Amikor az emberekkel beszélgetek, olyan mintha mindenki ellenzéki lenne. Akkor mégis honnan ez a nagy fölény?

A mindennapokban titkolják, hogy fideszesek és csak a fülkében veszik le az álarcukat? Lehet, hogy nagyban nem értenek egyet a rendszerrel, de a kis személyes előnyeik miatt mégis oda teszik az X-et?

Amúgy az egész országra is ki lehetne ezt vetíteni, ott is ezt érzem.



2019. okt. 21. 09:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"mindentudó99 "


Nem mondhatja az átlag ember a magad fajtára hogy nem aluliskolázott.


Én se sértődök meg ha a 198cmemre azt mondják magas.

A fidesz szavazók 80% érvtelen birka aki megy a fűrer után.


Hétfőn fúj muszlimok

kedden határzár

szerdán stratégiai megállapodás a muszlim állammal

csütörtökön ukrán migránsok betelepítése

pénteken meg muszlim iskola nyitása közpénzből


Ezek után azt mondod nem csökkent az értelmi színvonala azon 49% szavazónak aki hatalmon tartja a rezsimet?

2019. okt. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a Fideszre szavazok, még sok minden lehet, amivel nem vagyok elégedett, csak a többi "lehetőség" valami miatt vagy elvből kizárt vagy az értékítéletem szerint még rosszabb választás lenne.

Szerintem sokan vannak így.

2019. okt. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy ha szabad megjegyeznem a gyakorlat azt mutatja hogy éppen azok a legostobábbak akik azt hiszik magukról hogy ők az okosak.Az esetek 90% ban ez így van ez. Erre az oldalon is rengeteg példa van.


Itt száz kérdésből és válaszból jó ha akad 10 olyan ahol valaki önállóan saját gondolataival indokolja meg azt amit és nem azt majmolja amit a pártok vagy a média kijelent.


Másszóval gondolkodik és nem csak béget mint a bárány.


Azok akik állandóan csak mutogatni tudnak hogy mert a fideszesek így meg úgy vagy az ellenzékiek így meg úgy ezek a legprimitívebb emberek. Akik képtelenek felfogni hogy ez miért szavaz erre az miért szavaz arra nagyon az érettlenségre utal

2019. okt. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Tökéletesen megmutattad a kérdezőnek hogy kik miatt nem hangoztatják magukról az emberek hogy fidesz szavazók."


Rendben, érvelj a korrupció, eü leépítése, oktatás hanyatlása, a borzalmas gazdaságpolitika, az orosz hitel felvétele mellett. "Igazság kimondása bunkóságnak tűnhet azok számára akik csukott szemmel járnak"


"Mikor egy agyoniskolázott megszólal"

Tipikus agymosott fideszhívő vagy.

Szélsőségekben tudsz csak gondolkodni. Azért mert te aluliskolázott, értelmileg erősen visszamaradott vagy nem azt jelenti agyoniskolázott vagyok. Szimplán a szürke átlag akit nem egy párt hanem a szabad vélemény irányít. ("szabad" gondolom most libsi leszek mert máskor is ezt írtad nekem amikor nem éltettem a diktátorod)

2019. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mindentudó99 ***** válasza:
Tényleg szürke nagyon. Igazi alpári ember. Aztán másokat ócsárol hogy ilyen olyan. Ha ha. Az ilyen magáról megfeletkező kúltúrálatlan emberek miatt nem politizálnak sokan társaságban. Senki nem kíváncsi az ilyen stílusú megnyilvánulásokra. Az ilyenek csak magukat járatják le ezzel.
2019. okt. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!