Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2006 október 23-án nem kellett...

Árokpart kérdése:

2006 október 23-án nem kellett volna inkább újra a TV székház elé vonulni a Kossuth tér helyett?

Figyelt kérdés
Mikor 22-ről 23-ra virradóra kiürítette a rendőrség a Kossuth teret, mert 23-án jöttek a külföldi delegációk. Várható volt, hogy oda semmiképpen sem lehet majd visszamenni, függetlenül attól, hogy azt ígérték, de szerintem tudható volt. Ehelyett egész nap bírkózás ment a rendőrökkel amely álltal estére szépen le is verték a megmozdulást. Senkinek sem jutott vajon akkor eszébe, hogy újra inkább a TV elé kellene menni, hiszen szerintem arra a legkevésbé számított volna a hatalom, hogy újra oda térnek vissza akkor már szerintem a TV-t nem is őrizték negyed annyira sem mint a Kossuth teret. Ráadásul ugyanolyan, ha nem még jobban szimbolikusabb hely is lehetett volna és az is lehet, hogy sikerre is vitték volna a rendszerváltást a tüntetők. Ki mit gondol erről, mert őszintén így utólag legalábbis én sokszor elgondolkoztam ezen.
2019. okt. 26. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azt sajnálom hogy 2006-ban nem ment be valamelyik fideszes politikus (például Szijjártó Péter, Révész Máriusz) az MTV székházába zárt ajtónak futni, lépcső korláton mászni és fetrengeni a földön. Más szemmel tekintenénk rájuk, forradalmárok lennének ha ezt tették volna!
2019. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!