Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az hogy van, hogy tíz éve még...

Az hogy van, hogy tíz éve még kordont bontott Viktor, most meg kordont épít és a valtonos haverokkal őrizteti a Kossuth Teret?

Figyelt kérdés
Kormánypárti olvasók logikus és felépített válaszára vagyok kíváncsi.

2016. okt. 25. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez a mostani ilyen Nemzethy Keresztyén kordon a sátánszolgáló komenisták ellen, 10 éve meg pont fordítva volt.
2016. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

"Kormánypárti olvasók logikus és felépített válaszára vagyok kíváncsi."


Lehetetlent kérsz...

2016. okt. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem engem szólítottál meg: én ellenzéki vagyok (egészen pontosan marxista). De az sajnos világtendencia, hogy a néptől elkülönült közhatalom helyébe magánhadseregek lépnek (biztonsági szolgálatok, magánbörtönök, magánpénzből fizetett járőrök, stb.)

Erre már az amúgy fideszes ombudsman is felhívta a figyelmet.

2016. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
Én arra lennék kíváncsi, hogy ki /mi és milyen pénzből fizette a biztonsági szolgálatot.
2016. okt. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:
86%

Nézd meg a hétvégi videót a kormánypárti emberkk viselkedéséről a Kossuth téren. Ezektől vársz te logikát és értelmet? Ne röhögtesd ki magad.

Azért csinálja ezt a kis g3c1, mert ez szolgálja az alantas érdekeit. És nem érdekli semmi más, csak a hatalom. Hogy rohadna meg a sleppjével együtt.

És mielőtt leballibeznének a betévedő "logikus és értelmes" kúrmánypártiak. NEM vagyok egyik politikai szemétdombnak se a híve. Egyetlen elvem az, hogy azért vannak az út két oldalán lámpavasak, hogy minden politikust a maga oldalára húzhassunk fel.

2016. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"Kormánypárti olvasók logikus és felépített válaszára..."


Te valami álmodozó lehetsz :D

2016. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

viktor már csak ilyen


mindig az ellenkezőjét csinálja annak amit ellenzéki képviselőként felháborítónak tartott


magyar nyelvben ezt gerinctelen kétszínű féregnek szoktuk nevezni, de nem baj lesz még stadion meg kisvasút is ha megszavazzátok még 4 évre

2016. okt. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
orbán egy politikai szélkakas, mindig arra fordul amerre hasznot és megdicsőülést remél. Lásd: putyin.
2016. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az alcímet - nem titkolom - némi iróniával írtam, de ha már mostanában mindent mindenki annyira meg tud magyarázni, hát elő vele, halljam azt az embert aki olyan magyarázatot tud erre adni amit még ő is igazán el tud hinni, még némi gondolkodás után is... Komolyan érdekel!
2016. okt. 25. 11:34
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező. Tudhatnád már, hogy az ilyen kérdésektől úgy menekülnek a jobbosok, mint ördög a tömjénfüsttől!
2016. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!