Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miért van ennyire...

Orbán Viktor miért van ennyire leépülve?

Figyelt kérdés
56 éves létére min. 10 évvel idősebbnek néz ki, pocakos, ráncos, fel van puffadva, valami májbetegség miatt enyhén sárgás a bőre, nyelvöltögetései és kényszermozgásai vannak, bármikor megjelenik valahol.

2019. okt. 30. 21:57
1 2
 1/17 Alain Delon ***** válasza:
86%
Reméljük, a betegségei rövidesen véget érnek...
2019. okt. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Alacsony, kisebbséghez sorolható társadalmi háttérből, szerteágazó családi háttérrel indult, de valamilyen mértékben integrálódnia kellett az elitbe és a nemzeti oldalba is. Egyébként hasonló családi háttérrel egyáltalán nem ritka az ilyen. A korai öregedés jellemző ezekre a társadalmi csoportokra.
2019. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Orbán minden szempontból elhasználódott, kiégett, leépült.

Már csak kárt tud okozni az országnak az illiberális elmebajával!

2019. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
21%
Na, az első 3 komment alapján látható, hogy a DK mennyi bérkommentelővel is rendelkezik. + a kérdező ugye. :)
2019. okt. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
56 éves? Minden nap tanul valamit az ember. Autokrata haverja Putyin 67 éves de szerény véleményem szerint jobban tartja magát..
2019. okt. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is pont ez tűnt fel a mai találkozójuk során. Arra gondoltam, hogy Putyin tudtommal tízen valahány évvel idősebb nála, mégis kevesebb ránc van rajta, szinte fiatalabbnak néztem. Az utóbbi válaszolókat csak erősíteni tudom.
2019. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Szegény "Ékezetes billetyűzet", azt hiszi, hogy Orbántól csak a DK-sokat veri ki a víz...

Pedig nem, mert én Fideszes voltam, amíg nem lett nyilvánvaló, hogy Orbánnak nem az ország az első, és amíg ezt az illiberális elmebajt el nem kezdte szajkózni!

2019. okt. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
37%
Ha már Putyin. Ügyes a plasztikai sebésze. Ez sem mellékes.
2019. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Putyin plasztikáztat, de nem mondanám, hogy jól néz ki. Fel van puffadva az arca, vagy a hialuronsavtól, vagy a piától. De Orbán tényleg durván szét van folyva.
2019. okt. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg beteg, ezért látni ilyen leépültnek. Valami baj van az agyával, egyes pletykák szerint Graz-ban kezelteti magát.
2019. okt. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!