Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már a hétköznapi emberek...

Már a hétköznapi emberek jogait csorbítják, ez már lassan diktatúra?

Figyelt kérdés

Annyira bírom azokat, akik szerint nincs diktatúra, mert akkor ezt nem írhatnám ki. Gondolom az ilyen lények az égő házból sem menekülnek ki, mondván még messze a tűz, nem ég még annyira, nincs forróság.


Tessék [link] . Már a hétköznapi embert vegzálják. A másik oldalról persze az is szabad véleménynyilvánítás, ha más emberek autóját összematricázzák!


Senki ne merje nekem azt mondani, hogy ez egyetlen ember túlkapása volt! Ha így lenne, akkor ezt a rendőrt másnap menesztették volna, vagy legalábbis kap érte valamilyen büntetést!


2019. okt. 31. 13:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remélem. A magyaroknak pont erre van szükségük.
2019. okt. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Elég fura dzsekije van annak a rendőrnek. Én még olyant nem láttam.
2019. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
46%
Nem létezik olyan jog ami szabad beintésről szólna, ergo nem volt mit csorbítani.
2019. okt. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
35%

Pedig van! A véleménynyilvánítás szabadságába ez is beletartozik. Egyébként ami nem tilos az szabad.


Egyébként az úriember lehet valóban rendőr volt, de kétlem. Ha az, akkor biztosan a rendőrségi törvényt semmibe vette.

Civilként nem bonyolódhat ilyenbe bele, mert könnyen csetepaté lehet belőle. Ha meg intézkedik, szükség van nyomós okra, köszön, megszólít, igazolványt mutat, megnevezi az intézkedés okát, célját, jogalapját, s nem legyezget, kapálózik.

Kényszerintézkedésre nem volt ok, és amit csinált, nehezen minősíthető annak, még alap nélkül is.

2019. okt. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
5-ös, kérdező! Hatvan feletti vagyok, de nem 8 osztállyal. Az összefüggést nem értem, hogy aki túl van már az első ijedtségen, arról miért feltételezed, hogy iskolázatlan, buta? A 4. válasz írója vagyok.
2019. okt. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
61%

Kúltúrálatlanságra utal, aki kiáll az ilyenek mellet. A véleménynyilvánításnak megvan a maga módja. Ha gyűlölködünk, azzal csak olajat öntünk a tűzre.

Az ilyen megnyilvánulások szerintem jól tette az adott illető, hogy így kezelte.

Ennyire visszafele fejlődnek az emberek, hogy már ezzel akarnak kitűnni, normálisan, tárgyilagosan nem megy? Igaz egyik módszer se változtat sokat, de ez a fajta dolog csak rontani tud.

Úgy látom kérdező, hogy téged kicsit sem érdekel, az hogy ezt társadalmilag kéne elítélni, függetlenül attól hogy jó vagy rossz dolog ellen csinálják ezt. Jogok? Már rég lejárt a jog uralma, nem a jog uralma van manapság, hanem a pénzé, a pénz uralma, hogy akinek pénze van, az megúszhat emberiség ellenes bűntetteket is akár.

2019. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
63%

A szabad véleménynyilvánítás nem jelent a következményektől való mentességet.

Ezt a hozzád hasonló okoskodók valahogy mindig elfelejtik, és azt hiszitek hogy csak nektek vannak jogaitok, de a következmények rátok pont nem vonatkoznak...

2019. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

A 3.-asnak írtam, és onnan feltételezem, mert általában ez a csoport érvel így.


Lehet kicsit bunkó módon közöltem, de az ilyenek miatt alakult/alakulnak ki az elnyomó rendszerek. Ők az ember szabadságát veszik el, én meg csak esetleg megsértem őket, szóval hadd legyen már jogom bunkónak lenni velük!

2019. okt. 31. 14:16
 9/41 A kérdező kommentje:
7.: Majd akkor előbb a jogrendszert tartsuk be, és aztán jöhet a társadalmi elítélés. Ne a falat fessük már, ha rohad a vakolat...
2019. okt. 31. 14:20
 10/41 anonim ***** válasza:
25%

"Lehet kicsit bunkó módon közöltem, de az ilyenek miatt alakult/alakulnak ki az elnyomó rendszerek"

Lol, ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :D

Azért alakulnak ki az elnyomó rendszerek mert nem engedik hogy bárkinek bárhol beintsek, brühüüü...

2019. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!