Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nagy Putyin utálat...

Mi ez a nagy Putyin utálat bal oldalon, az nem volt baj, hogy Gyurcsány a saját házában fogadta kormányzása alatt Putyint?

Figyelt kérdés

Orbán évente egyszer hivatalosan találkozik Putyinnal. Hozzáteszem ugyanígy tesz Macron, Merkel meg a többi imába foglalt név bal oldalon.


Gyurcsány a saját házába invitálta, ölelkeztek, stb.. és most úgy állítják be mint valami véres kezű embert akivel bűn találkozni és szégyellje magát Orbán. Tényleg ilyen feledékenyek az emberek, főleg az internet korában?


A balos szavazók akik most sápítoznak azok régen ott tapsoltak Gyurcsánynak, hogy milyen jó, hogy Putyinnal találkozik..


2019. nov. 2. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A gyulolet a politika fegyvere
2019. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Én nem utálom Putyint, csak meglehetősen érdekes a fidesz pálfordulása ez ügyben. Vagy csak simán ennyire kétszínű banda, a választóival együtt.
2019. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#3 Ezzel most saját magatokat is leírod pálfordulás ügyben.
2019. nov. 2. 15:23
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Miért is? Nekem nem változott a véleményem Putyinról. Hol van itt a pálfordulás akkor?

Emlékeim szerint a fideszesek hazaárulózták Gyurcsányékat, amiért tárgyaltak Putyinnal.

2019. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Amikor Gyurcsány vendégül látta, már akkor is diktatúrát csinált Oroszországban, már akkor is megtámadta Ukrajnát és már akkor is megöletett több embert nyugaton az orosz titkosszolgálattal?

Csak mert én nem hinném.

2019. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
De az is baj volt. Azt a kgb ügynököt a halálsoron kellene fogadni, egy kényelmes székben, fémsisakkal :)
2019. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most már csókolgathatjátok anyátok jobb- és balhátsóját kedvetekre. Ha kinéztek belőle, LiAZ van, Ikarus nincs. LiAZ van helyette. Metrovagonmash van, MÁVAG nincs. AvtoVaz van, Ganz Hajógyár nincs. Kalasnyikov van, FÉG nincs... A történelemkönyvekben ennyi marad majd a mérleg utánatok, rendszerváltó nagytehetség nagysenkik.
2019. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy Putyin mitől diktátorabb azoknál az amerikai elnököknél, akik tűzfészekké varázsoltak néhány arab országot? A mai napig az a térség teljesen destabilizálva van. Szerintem erre nem jön válasz egy ellenzékitől sem.
2019. nov. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!