Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tényleg annyira sz*r volt az...

Tényleg annyira sz*r volt az SZDSZ?

Figyelt kérdés
És ha igen, miért? Mert sokszor csak ezt hallani.
2019. nov. 3. 02:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha "jó" lett volna, ma is lenne, nem?
2019. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy azok voltak, én is jobboldali nézeteket vallok, csak azért tettem fel a kérdést, mert én már 1993-ban születtem, és csak a késő kétezres évektől követem a magyar politikai életet, és az elmúlt 10 évben napi szinten hallani a SZDSZ-t, mint szitokszót. Eddig is sejtettem, hogy a jelző nem alaptalan, de azért tettem fel a kérdést, hogy pontosan tudjam, mit is jelent/ett az SZDSZ-esség, mint fogalom. Jó lenne, ha a mai jobboldal sokkal jobban igyekezne megértetni a széles tömegek közvéleményével, hogy mi is volt az az SZDSZ, és hogy az utódpártok (pl. Momentum, DK) miért jelentenek hatalmas fenyegetést az országra nézve. Mert ha én, aki napi szinten olvassa a politikát, nem vagyok tisztában vele, akkor a politika iránt kevésbé fogékony választók honnan tudjanak róla. És azt is közérthetően, lényegre törően meg kell értetni, hogy a mai baloldal is ugyanilyen szellemiségű. Mert mostanában sokan szavaznak az olyan politikusokra, mint pl. Karácsony Gergely, és szimplán szimpatikusabbnak tartják őket, mint Orbánt, ezzel azt is hiszik, hogy ő a jobb választás. Jó lenne, ha nem ezen múlna 2022-es választás, és nem kerülnének újra hatalomra ilyen szellemiségű pártok, mert most talán még nagyobb kárt tudnak okozni, mint akkor. Hadd ne soroljam, mire lennének képesek (csak egy párat: brutálisan fenntarthatatlan jóléti intézkedések, pl. ingyen buszozás, teljesen irreális fizetésemelések, mint 2002-ben, újabb választásokkor újabb államkasszát kifosztó intézkedések a szavazók megnyerése érdekében, sok százezer harmadik világbéli, integrálhatatlan migráns betelepítése, hogy aztán pont azok szavazatai miatt le se lehessen váltani őket, ennek következtében még nagyobb magyar elvándorlás, a nemzet megmaradt részének is a pusztulása).
2019. nov. 4. 04:09
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Teljesen igazad van. Sajnos láthatod az arányokat itt is, egy olyanra mint te, aki odafigyel a valóságra és tényleg szeretne informálódni, arra jut 50 olyan aki meg azonnal támad, leminősít és hazugságokat állít mindenről.

A médiában is ez megy sajnos.

Remélem okulnak a hibájukból a politikusok és nem hagyják szó nélkül a hazugságokat sem és a rágalmazásokat sem, hanem nagyon komolyan fellépnek, ha kell akkor jogi úton is elégtételért.

Nagyon beindult az újmúlt gyártása gyurcsány köreiben és ehhez kell hogy a vele együttműködőknek is átírják a múltját, megmásítsák az akkori időkről a kialakult képeket.

Sajnos ahogy látható, sikeresen teszik.

2019. nov. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!