Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem a Fidesz nyert...

Miért nem a Fidesz nyert Budapesten?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor nagyon sok jót tett az emberekért. Nem fogadtuk el a kötelező kvótát, sokkal több munkahely lett, nőttek a fizetések,az élsportban sokkal jobbak lettünk mint voltunk. Sok kórhàz bővült, fejlődött, a fiatal házasok igényelhetnek Csokot az sokat segít. A kormány támogatja a családokat,sokminden épült-szépült. Védi a keresztény vallást is a kormány. A határontúliaknak is sokat segített, akik nem tehetnek Trianonról. Ehhez képest értetlenül nézem, hogy több városban is nem Fideszes lett a polgármester, közte Budapesten

2019. nov. 6. 08:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A kormány célja az oktatás lezüllesztésével az, hogy irányítható de nem gondolkodó emberekkel tömjék meg az országot. Aki gondolkodik, az nem áll be a sorba, ha teheti, külföldre megy, erről a kormánypropaganda nem nagyon beszél, pedig annak oka van, hogy a fiatalok nagy része nem itthon akar a suli után dolgozni, élni.

Az egészségügyet már haza vágták, nekik van külön gyógyító kapacitásuk, de az átlagemberek akkor érdekesek a kormány számára, ha termelnek, aki nem termel,mert idős, beteg, az pusztulhat. Érdemes megnézni a halálozási statisztikát.

Vannak stadionjaink, de nincs olyan sport, ami megtöltené azokat. A Népstadion 1:2-re fel lett avatva. Ne mondjuk azt, hogy ez a vereség valakit is büszkeséggel tölt el iszonyatosan sok pénzt bele ölve a fociba, ami a béka hátsója alatt van.

Ja, és OV nevét van, aki úgy emlegeti,hogy sok jót tett az emberekért, más meg úgy,hogy olyan vagyont sikkasztott össze a strómanjain keresztül, ami az országot talpra állítaná, ha nem nyúlták volna le a pénzt.

Nem fogadtuk el a kötelező kvótát, ellenben beengedtünk kötvénnyel álcázva sokszor annyi "menekültet" és köztük jó néhány bűnözőt az országba, ennek az árát a kötvény lejártakor az fogja fizetni, aki az országban él még.

A fiatal házasok gyereket vállalhatnak, de manapság ki az,aki sok gyereket vállal? Aki eddig is abból élt,. hogy nagycsaládos...

A határon túliak segítése pedig a mi adónkból megy, nagyvonalúan szórják oda a pénzt,ahonnan csak szavazat van, de soha sem termeltek az országnak értéket azok az emberek, akik innen kapják a nyugdíjukat. A magyar nyugdíjasok meg a választások előtt kapnak 10kg krumplit és egy illúziót, hogy a javukat akarja a kormány. Csak ezt félre értik, a javuk alatt azt értik, hogy mindenüket elveszik szép lassan, az Alaptörvényt pedig úgy módosították, csak a sok agymosott nem veszi észre,ami alapján nem jár alanyi jogon sem az ellátás, sem a nyugdíj, semmi! Adóként fizetnek azok,akik dolgoznak és ezért nem köteles az állam adni semmit.

Na ezért van az, hogy pl. Budapesten elkezdtek gondolkodni az emberek, akarják-e ezt még vagy valami változást szeretnének és döntöttek. És még jó néhány településen.

2019. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Budapest nem egyenlő Magyarországgal és még mindig a Fidesz van hatalmon és többségben ezt ne felejtsük el. A libsik meg ateisták veszélyeztetik keresztény kulturánkat.
2019. nov. 17. 18:34
 23/29 Fizikakedvelő ***** válasza:

"libsik meg ateisták veszélyeztetik keresztény kulturánkat."


Ezután kéltem,hogy kedves kérdezőnket érdemes komolyan venni.

2019. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy neked a keresztény kultura nem jelent semmit, mert Istentagadó libsi vagy, de attól még a kulturànkhoz tartozik.
2019. nov. 17. 21:10
 25/29 Fizikakedvelő ***** válasza:
Én ilyet nem mondtam. De valaki a véleményével nem rombolja automatikusan a kultúrát. Akkor rombolja,ha például törvényi szinten akar áskálódni. Egyből lelibsiztél és istentagadóztál,mintha említettem volna bármit is. Nem tudsz annyit,hogy bélyegekkel szerelhess fel.
2019. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy Istentagadó és keresztény vagy, akkor elnézést kérek, de onnan indult a dolog, hogy azt írtad, hogy engem nem kell komolyan venni, csak mert írtam, hogy védeni kell a keresztény kulturát.
2019. nov. 17. 21:24
 27/29 Fizikakedvelő ***** válasza:

Azért írtam,hogy nem kell téged komolyan venni,mert a keresztény kultúra nincs veszélyben. Ne haragudj a kifejezésért,de egy bomlott elme szüleménye lehet az,hogy az ateisták bármi rosszat müvelnének. Leírtam már. Az,hogy valakinek más a világról alkotott képe(pl:ateista) az nem rombolja a hőn szeretett keresztény kultúrát.


"Istentagadó"---->rossz kifejezés,tagadni olyat nem lehet aminek nem tutibiztos a léte. Mondjuk úgy,hogy nem hisz Istenben.

2019. nov. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Amúgy én utálom Gyurcsányt is, de a kritikus válaszolók többségének igaza van. Amúgy kérdező be tudnád nekem bizonyítani, hogy isten (szándékos kisbetű) létezik?
2019. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ezt véletlenül nem a humor kategórába akartad volna írni?
2019. dec. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!