Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten most újra értelmezi...

Budapesten most újra értelmezik a sajtószabadságot?

Figyelt kérdés
Az hogy a Lokálnak nem hitt senki nem indok, az sem h Fideszes. Ez így nem játék! Szerintem felháborodna mindenki ha a Fidesz ezt akarná. Akkor most mi is K1G jelzőkkel, meg szemüveges csótány diktátor jelzőkkel menjünk utcára ha megteszi? Karácsony inkább fáradozzon csak az ingyenes BKV-n!

2019. okt. 16. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ebben az új? Metropol is így tűnt el, majd kiírják a pályázatot és akkor lehet esélyük.
2019. okt. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Nem tiltja be senki, csak a BKK nem terjesztheti. Ezt lefordítom neked, higy megértsd...nincs rá ember, mert ez nem egy közlekedési vállalat dolga. Természetesen te nyugodtan osztogathatod szabadidődben...
2019. okt. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hazudott a Lokál, amikor címlapon írták, hogy betiltották, és hazudott mellette az összes fideszes média is.


Nincs betiltva a Lokál. Most is van lokál, csupán a közterületi forgalmazása van megtiltva. Annyi történt, hogy megszüntették a jogosulatlan előnyt, amit élvezett az esetleges ellenzéki lapokkal szemben. Ettől függetlenül postaládákba szórhatják (ha a tulajdonos engedélyezi), vagy magánterületen is lehet forgalmazni a tulajdonos engedélyével.


Mobiltelefont sem lehet forgalmazni közterületen, mégse mondja senki, hogy betiltották a mobiltelefont, nemde?! Ha Karácsony haverja ingyen engedélyt kapna közterületen mobiltelefont árulni, de senki más nem, és ezzel jogtalan piaci előnyhöz jutna, akkor én nagyon fel lennék háborodva annak ellenére, hogy most nagyon Karácsony-párti vagyok. Ha később jönne egy másik főpolgármester, és az visszavonná Karácsony haverjának az engedélyét, Én lennék az első, aki hülyének nézné, és hangosan kinevetném, ha ordítozna, hogy az új főpolgármester betiltotta a mobiltelefonokat.


Látod ezért sem szabad hinni nekik. De te meg mindent benyalsz. Nézz utána több forrásból, hogy mi az igazság. Lehet, hogy elsőre a másik állítása teljesen hihetetlenül hangzik, mert annyira új infók jönnek be, de az még nem jelenti azt, hogy hamisak. ;)

2020. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!