Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért rendeznék meg Debrecenbe...

Azért rendeznék meg Debrecenben az Atlétikai VB-t, mert ott a Gyulai Atlétikai Stadion?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy Debrecen bejelentkezett rá, és van is múltjuk, mert eddig 50 EB- és VB-t rendeztek az utóbbi 10 évben, tehát van gyakorlatuk benne.

Lehet, hogy az ország sokkal olcsóbban megúszná?



#Debrecen #VB #Atletikai
2019. nov. 7. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
Sokkal olcsóbban? Dehogyis! Az egészet azért erőltetik, mert alapból az építkezések, szervezési, stb. költségek előre le van fixálva kihez megy. A lehető legdrágábban hozzák ki, hogy a lehető legtöbb pénzt tudják lenyúlni. A Vizes VBnek is szerinted miért emelkedett állandóan a költsége? Pont az ilyen lenyúlások miatt.
2019. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Nagy blama lenne egy megnyert világeseményt nem megrendezni. Sajnos Kari Geri és csapata csak a rombolásban hisz, ezért félő, hogy minden folyamatban lévő budapesti fejlesztést meg fog torpedózni.
2019. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Okos ötlet, minden szempontból.

Miért kell mindent Bp-re vinni?

2019. nov. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

#2 Az a nagy blama hogy az atlétikai világszövetség akkora idióta, hogy egy korrupt, tolvaj kormánnyal bíró országnak adott egy ilyen rendezvényt.

Ha már rombolás, jó hogy felvetetted, remélem tudsz róla a Fidesz hány hektár fát akar kivágni a szaros stadionjának, amiből még csak 2000 van feleslegesen az országban.

2019. nov. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
3: A protekciók miatt. Most komolyan, Budapestet mi adja csak el? Az, hogy mindent odaépítenek. Még akkor is, ha már lassan szószerint nincs hely ott, akkor is oda kell építeni. Miért? Mert ezzel is fel tudják ott verni az árakat. Erről szól ott az egész. Repterekkel meg ezekkel megint felesleges jönni, hisz ott van, Debrecenben is van ugyanúgy reptér.
2019. nov. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4!


Korrupció és tolvajlás tekintetében a Fidesz meg sem közelíti az SZDSZ-MSZP párost. Jó példa erre, ami most megy a fővárosban. Karácsony mindenhová pártkatonákat delegál. Persze első lépésként megemelték a saját fizetésüket, aztán kinevezett a cégek élére haverokat. A fővárosi bizottságok tagjainak a "megválasztása" pedig csak egy kicsit diktatórikus... Legalább is ezzel lenne tele a "nem létező" ellenzéki sajtó, ha valami hasonlót tenni a kormány.


Értelmes embernek nem meglepő, hogy egy építkezésnek a velejárója a fák kivágása és telepítése is. Persze egy tisztességes baloldai szavazót az sem zavar, hogy pl. Karácsony is elismerte a kampányában, hogy pl. az Andrássy úti fák kivágása szakmailag indokolt, csak politikailag nem. Érted, hogy ez mit jelent? Segítek! Tudják, hogy palira vesznek titeket. Tudják, hogy a probléma nem is létezik, csak felhasználják a politikai céljaikra.


Az se zavarjon, hogy szinte pontosan 3 éve indult a 10.000 új fát Budapestre program! Ha nyitott szemmel jársz, akkor látod, hogy ez egy létező, működő program.


Ugye tudod, hogy a Sziget fesztivál miatt sokkal több fát vágtak ki, mint amennyi kivágtam voln a Római parton, ha megépül a mobil gát? Mégsem mentek oda tiltakozni a kerületi "civilek".

2019. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os: nem azért írtam ki a kérdést, hogy nem ide illő eszmefuttatásokkal untasd a válaszolókat - és engem is!

Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, akkor menj oda utálkozni, reklámozni ahol szívesen látnak!

Itt erre ne számíts!

2019. nov. 8. 17:10
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7!


Nagyon jól tudom, hogy a kérdést nem azért írtad ki, mert meg akartál valamit kérdezni, hanem azt akartad sugallni, hogy a budapesti esemény túl van árazva.

Ezt is bizonyítja, hogy annak nem szóltál be, aki az érdemi hozzászólásomra kedzett hazugságok terjeszteni.

2019. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nagyon jól tudom,..."

Rosszul tudod!

Pont.

2019. nov. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!