Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire lenne igény itt az...

Mennyire lenne igény itt az országban egy jobboldali liberális-konzervatív pártra?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy jelenleg nincs ilyen párt Magyarországon, pedig szerintem nagy szükség lenne rá, mert ez egy középút is lehetne sok szavazónak.

2019. nov. 9. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

A Momentum jelenleg ez.

Konzervatív-liberális

2019. nov. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
A liberális-konzervatív az olyan, mint amikor azt mondjuk, hogy "legyen engedélyezve az abortusz, de nem, nem, mégsem!"
2019. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Semennyire

Radikális baloldali kell

2019. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Részemről lenne rá igény.
2019. nov. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Én nagyon szeretnék egy ilyen pártot, mint a 1998-2002 közötti Fidesz.

Sokáig Momentumban bíztam, de sajna semmi nemzeti és konzervatív nincs bennük...

2019. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bár ez attól is függ, hogy miben liberális és miben jobboldali.
2019. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#2

Az abortusz engedélyezve volna továbbra is, még ha ez egy kényes terület is, mert egy magzatot hordó nőnek joga van eldöntenie, hogy milyen sorsot szán neki.

#6

Liberális lenne pl sajtószabadság terén, a közmédia tényleg a közt szolgálná, szavazásra lehetne bocsátani a melegek házasságkötésének az ügyét, de viszont nem lenne túltolva a meleg propaganda.

Jobboldali alatt tényleg egy hazafias gondolkodásmódot értek, és nem olyan álnemzeti értelemben, ahogy Orbánék csinálják, hanem pl skandináv, ezen belül dán mintára.

A rendőrség szigorúan fellépne a bűnözőkkel szemben, nem lennének olyan kivételezések, amik most vannak, a korrupt politikusokat különösen keményen el lennének számoltatva oldaltól függetlenül, és természetesen az ügynökakták nyilvánosságra lennének hozva.

2019. nov. 9. 15:56
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

#8 (reakciód #2-re)

Mi a helyzet a másik féllel? Mi van, ha ő nem akar apa lenni? Vagy mi van pont hogy az akar? Jó ez a nőnek joga van dönteni mert az ő teste érvelés, de a férfit valahogy mindig kihagyja a döntés. Egy terhességhez két ember kell, a döntést a kimeneteléről viszont csak egy hozhatja meg, amit a másiknak viselnie kell.


Persze erre mindig jön a válasz, hogy ha nem akar gyereket, tartsa a gatyájában... Hát persze. Ha meg a nő nem akar gyereket, tartsa összezárva a lábát.

2019. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8:Egy ilyesmi hozzáállású párttal jómagam tudnék azonosulni.

Valamiért ezt a két nézőpontot sokan egymással ellentétesnek gondolják, de szerintem nem zárják ki egymást.

2019. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Ebben az esetben szerintem valamilyen jogi útra lehetne terelni ezt a dolgot, mert máshogy úgyse lehetne igazságot tenni.

#10

Hát igen, a kettő között tényleg van egy kis különbség, de ha jól össze lenne a két oldal kombinálva, akkor szerintem nem nagyon lehetne mellélőni.

2019. nov. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!