Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érdemi érvet lehet...

Milyen érdemi érvet lehet felhozni a jelenlegi kormány ellen?

Figyelt kérdés

Mert az halljuk, hogy egyesek igencsak szidják a mostani kormányt de semmilyen érvvel nem tudják alátámasztani az állításukat. Én nem tapasztalom, hogy olyan rossz lenne az helyzet. Én is és a környezetemben is mindenki jól él pedig nem vagyunk gazdagok. Van pl egy plazma tv- m. Nem azért de Gyurcsányék alatt szerintetek lehetett volna bárkinek is ilyenje?


Továbbra is gondolom, hogy hazánkban sokkal normálisabb az élet mint Nyugaton. Nem érdekel a jó életszínvonal, nekem elég csupán annyi, hogy kimerek menni az utcára és nem késelnek meg a migránsok. Nyugaton a migránsok tetteit eltusolják, aki az M1-et nevezi propaganda tv-nek az nem tudja, hogy tőlünk Nyugatra milyen mértékben ferdítenek a médiák.

A nyugati társadalmak eközben azzal vannak elfoglalva, hogy bevezessék a 67-edik társadalmi nemet. Kinek kell ez?


Én örülök, hogy inkább egy keresztény-konzervatív országban ahol noha van korrupció de őszintén az mikor nem volt?

De legalább nemzeti párt vezeti az országot akiknek fontos a magyarság, a kereszténység, a család, a hagyományok stb.


Most gondoljatok bele mi lenne ha liberál-kommunista összeborulás jutna hatalomra? Elárasztanák migránsokkal a hazánkat? Ki szeretné ezt? Mellesleg már bebizonyították, hogy alkalmatlanok a kormányzásra. Uszítottak a határon túli honfitársaink ellen, szemeket lövettek Budapest utcáin, csőd szélére vitték az országot. Ilyenek kezébe adnátok hatalmat?


Ami meg Karácsonyt illeti, nos a fővárosiak most megtudják, hogy milyen az ha valóban élhetetlen egy város.

Lackner Csabáról pedig kiderült, hogy kokainozott. Nem akarok ilyeneket a hatalom közelében látni.



2019. okt. 28. 15:08
1 2 3 4 5
 1/48 árokpart ***** válasza:
100%
Egy kérdésem van mennyi idős vagy?
2019. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
88%
Szépen összefoglaltad, a Fidesz csal, lop, hazudik, korrupt, de legalább nincsenek migránsok és még egy plazmatévére is fussa. Éljen!
2019. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
0%
A fidesz nagy hibája hogy nem működnek együtt a táncsics felszabadító radikális balpártal
2019. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
86%

Nos, csak néhány érv:

- 27%-os áfát fizetek

- Adót fizetek a cafeteria után

- Nincs gyerekem így a kormány szemében egy senki vagyok és csak adót fizetni vagyok jó

- Elvették az LTP-t

- Elvették a magánnyugdíjamat, így ha magamnak nem gyűjtök, semmi nyugdíjam nem lesz

- Felvásárolták a médiát és a csapból is propaganda folyik

- Egyre több téren akarnak beleszólni az ember hétköznapjaiba

- A városomban szétrombolták a közlekedést

- Felvitték az ingatlanárakat így egy fiatalnak, akinek nincs lakása, már nem is lesz

- Pofátlanul és látványosan lopnak (pénztáros lölö)

- Ha rajtuk múlik, sosem lesz Euro


És még sorolhatnám napestig. Ezzel szemben az egyetlen pozitív intézkedésük, hogy az éttermekben, kocsmákban megtiltották a dohányzást, így legalább nem kell a vastag füstöt szívnom, ha a haverokkal meginnék egy sört.

2019. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
83%
Számodra nincs érv. Fanatikus hithű mamelukok nem hallgatnak érveket, ők csak a vezér szavát hallgatják. Mint te is, hiszen minden szavad kampányszöveg. Már akkor ismertem őket, mikor el sem gondoltad, hogy megfogalmazod.
2019. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
51%

Van pl egy plazma tv- m. Nem azért de Gyurcsányék alatt szerintetek lehetett volna bárkinek is ilyenje?


:DDDD


Továbbra is gondolom, hogy hazánkban sokkal normálisabb az élet mint Nyugaton. Nem érdekel a jó életszínvonal, nekem elég csupán annyi, hogy kimerek menni az utcára és nem késelnek meg a migránsok


:DDDDDDDDDDDDD


Én örülök, hogy inkább egy keresztény-konzervatív országban ahol noha van korrupció de őszintén az mikor nem volt?


De legalább nemzeti párt vezeti az országot akiknek fontos a magyarság, a kereszténység, a család, a hagyományok stb.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Most gondoljatok bele mi lenne ha liberál-kommunista összeborulás jutna hatalomra? Elárasztanák migránsokkal a hazánkat? Ki szeretné ezt? Mellesleg már bebizonyították, hogy alkalmatlanok a kormányzásra. Uszítottak a határon túli honfitársaink ellen, szemeket lövettek Budapest utcáin, csőd szélére vitték az országot. Ilyenek kezébe adnátok hatalmat?


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nyilván csak ez a két alternatíva van :DDD

2019. okt. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

Ne haragudj a migránsozás után nem tudtam tovább olvasni.

Ha olyan jól élsz, akkor szánj rá néhány ezret az utazásra és nézd meg a saját szemeddel a nyugatot. Európa minden országában jártam már és nagy részében az utóbbi években.

Biztonságos, élhető országokról van szó. Erőszakos esetek sajnos mindenhol előfordulnak, Magyarországon is.

De egyáltalán nem olyan nyugat-europa, amilyennek beallitja a kormány propaganda.

Sok fővárosba 6 ezres retúrjeggyel ek tudsz menni, az élelmiszerarak meg szinte mindenhol hasonlóak (Svájc, északi országok és Izland kivételével nagyjából). Sok helyen olcsóbb is a kaja, szóval nem para.

Ne higyj el minden infót, amit eléd tár a kormány.


A kereszténység, a család és a hagyományok csak propaganda, látszat. Orbán is ateista, de tök jól be lehet zsebelni a szavazatokat, ha az egyházhoz dörgölőzöl. Megtolod őket pénzzel és cserébe a vasárnapi misén a pap megkéri a nyájat, hogy szavazzanak a Fideszre. Win-win

A család azért lett olyan fontos a kormánynak, mert úgy nagyjából 1 millió honfitársunk külföldön dolgozik és ott is vállal gyereket. Egyre kevesebb itthon az adófizeto, sok a nyugdíjas és egyes szakmák teljesen el vannak öregedve, nincsenek fiatal pàlyakezdők.

Ezért nyomatják, hogy szülj meg de jó, családbarátak vagyunk. A csokkal és a babaváróval pedig röghöz kötnek és kiszolgáltatottá tesznek.


Hogy mi a gond ezeken kívül a kormánnyal még : baromi sokat adózunk és cserébe alig kapunk vissza valamit. Rohad az oktatás, az egészségügy. A közalkalmazottak éhbérért dolgoznak, összeszerelő üzem vagyunk, a komplett gazdaságunk a német autó iparra rendezkedett be. Válság esetén azonnal be fog dőlni az autó ipar és valószínű óriási leepitesek és munkaero hiány lesz.

Nem valódi munkahelyet teremt a kormány.pl a kozmunka is nagy ötlet volt. 54 ezer forintból nem tudnak megélni, kiszolgáltatottá válnak az emberek. Egyes vidéki településeken nincs más lehetőség a kozmunkan kívül.

És ezt nem is akarja orvosolni a kormány, csak úgy tesz.

Beavatkoztak az ingatlanpiacba, elszálltak az árak és egy átlag fiatal pár nemhogy saját lakásról nem álmodik, de még az albérletet sem tudják kifizetni.

Bulgária és Románia van mögöttünk az uniós országok közül. Nincs értéke a forintnak, óriási az infláció.

A nyugdíjasok is vegetálnak és nem kapják meg azokat, amiket a hatalomra kerülésük előtt ígértek.

De a 100. felesleges stadionra van pénz.


A Gyurcsányozásodhoz annyit tennék hozzá, hogy egy vilagvalsagba Orbán is belebukna. Nem szeretném vissza Gyurcsányt, de nincs értelme visszamutogatni. Egyik kutya, másik eb. Maradjunk ennyiben.

2019. okt. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Lackner Csaba kokainozott. Ok.


Borkai meg 15 milliós útra ment luxusprostikkal és kokainnal. Miközben tolta a propagandát, hogy ő édesapa meg éljen a család meg a kereszténység.

Ez nem zavar? Nem zavar, hogy az egész családja gennyesre kereste magát és még a prostijai is eu-s pénzekből élnek?


Mészáros Lőrinc gazdagodasa nem zavar?

2019. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
49%
Semmi kedvem oldalakon keresztül gépelni a választ. XD
2019. okt. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
74%

Ebben az országban semmi sem működik a funkciójának megfelelően hibátlanul!

Az egész olyan kupi, mint maga a Magyar Parlament, egy elmebeteg vezetésével!

2019. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!