Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már csak Gyurcsány Ferenc és...

Már csak Gyurcsány Ferenc és a DK maradt hiteles, mint a FIDESZ ellenzéke?

Figyelt kérdés
Nem vagyok DK-s, soha nem is szavaztam rájuk(eddig) csak a következőket gondoltam át. Az MSZP tele van FIDESZ ügynökkel, a Jobbik is sőt ez utóbbit állítólag a FIDESZ segítette hatalomra a saját érdekeit nézve. Az LMP-t hagyjuk, egy FIDESZ szatellitpártnál sosem hittünk róla többet, az Együttet kicsinálták Rogán miatt és marad a Momentum. FGYA egy tős gyökeres fideszes az egész családjával együtt még 2010-ben is a FIDESZ-re voksolt saját bevallása szerint, alapítványát a kormány pénzeli, Debrecent látványosan eladta a FIDESZ-nek az önkormányzati választásokon, stb. Akárhogy nézem itt csak a DK marad akiről el lehet hinni, hogy nem a FIDESZ csicskája.
2019. nov. 9. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Ez a megállapítás vagy fideszes propagandára utal vagy a politika ismeretének teljes hiányára.

Most csak annyit említenék, a hivatkozott vezető legalább annyira leleményes a rombolásban, mint a mostani, csak talán kevésbé megszállott. Ezen felül hitelesnek tekinteni annyi, mint a lápos talajra toronyházat emelni.

2019. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Gyurcsány Ferenc, Magyarország utolsó reménysége. XD

Nem lennék a magyarok helyében. :))

2019. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szántóvető ***** válasza:
79%
leírtam már korábban hogy a dk-nak semmi valódi koncepciója nincs.ehelyett hitegetik az embereket úgymint európai egyesült államok,egységesített európai minimálbér,feltétel nélküli alapjövedelem.miközben pontosan tudja a gyurcsány házaspár hogy egyikre sincs semmi esély.szóval mitől hitelesek?érdekes hogy a fővárosiakat be tudják hülyíteni mert valamivel nőtt ott a támogatottságuk.de a vidéki embernek aki házityúkból készült húslevesen és csirkepaprikáson nőtt fel,immunis ezekre a marhaságokra.továbbmegyek,a dk-nak semmi más célja nincs a néphülyítésen kívül.annyi a dolguk hogy zavart keltsenek a fejekben,és nem kizárt hogy jól meg is fizetik érte őket.szóval őket tartod hitelesnek.
2019. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A DK és a hitelesség egy mondatban? :D
2019. nov. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
A DK hiteles??? Gyurcsány hiteles??? Lehet máshogy értjük ezt a szót, Gyurcsánynál nagyobb kamugép a világon nics.
2019. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A DK az egyetlen párt amelyiket a fidesz (orbán) nemtudott még a mai napig sem megvenni.

Jelenleg a DK a legnagyobb ellenzéki párt.

Vannak jó elképzeléseik, jó céljaik, tanultak a múlt hibáiból.

Egyre jobb a támogatottságuk.


Fentiek tudatában kijelenthető hogy a DK kész a kormányzásra, és esélyes egy elkövetkező választáson győzni az ellenzék segítségével.

Én rájuk szavaztam eddig is és ezután is rájuk fogok szavazni, megérdemelnek egy esélyt.

Amit már a fidesz (orbán) csinál az már a leg toleránsabb embernél is kiveri a biztosítékot.

2019. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy DK-s, #6-nak:


Csak a fidesz győzhet, mert ha veszítene, akkor is győzne.

Mi nem világos ezen?

Ha veszítenének akkor Gyurcsány darabokra tépné őket, és ezt nem kockáztathatják meg. Gyurcsány támogatói túlnyomórészt Orbán "vérére szomjaznak"!


Az EU segítségével az egész bagázs a sitten rohadna meg, O1G-vel és a bajszos xarral az élen!

2019. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok:


Ismered a mondást?


Átlépte a Rubicont.

2019. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A DK az MSZP mellett a leghiteltelenebb ellenzéki pártok. Ezek tartják hatalom a FIDESZ. A Jobbik volt az egyetlen hiteles ellenzéki párt, ezért kellett ledarálni.
2019. nov. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7, #9-nek:


Látom, működött a propaganda.


Nos elmondom neked, hogy ez az egész Jobbikos történet semmi más célt nem szolgált, mint egy hitelesnek feltüntetett szélsőjobbos fidesz-tagozat segítségével megosztani az ellenzéket.

Az állítólagos támogatási mértékük is trükközött, és meghamisított eredményeken alapult.


Az EU-s választásokba O1G nem mert belepiszkálni mert abban az EU is teljes érintettségben volt, és ekkor derült ki a valós helyzet.

2019. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!