Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A környező országokban miért...

A környező országokban miért nem szeretik a magyarokat?

Figyelt kérdés
De az európai országokban sem szimpatizálnak minket, vajon a mostani vezetés miatt is lehet?
2019. nov. 10. 05:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Nyugaton nyilván a mostani kormány az oka.


Ami a szlovákokat, románokat, ukránokat, szerbeket illeti puszta rasszizmus. Ezek az országok annektáltak szín magyar területeket az első világháború után, mégis ők haragszanak az ottani magyarokra. Persze van kivétel, nem azt mondom h mind rasszista.

2019. nov. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ilyenkor jön ki, hogy a nagy dicső nyugat is egy vicc.
2019. nov. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Molyember ***** válasza:
40%
Amiért a magyarok is lenéznek és utálnak mindenkit.
2019. nov. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
A tolvaj bűntudata.
2019. nov. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

"A tolvaj bűntudata"


Nem hiszem. Ezek a népek abban hisznek, hogy a magyarok évszázadokon át elnyomták őket.

2019. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az túlzás hogy nem szeretik, kb úgy kellett kiírtani hogy milliókat karóba húztak, elégettek vagy simán csak élve elásták.

De a retardált buta paraszt még mindig ott jár hogy zsidók, cigányok, azt bizony írtani kell.

2019. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Nem sok cseh játékot ismerek de úgy látom a magyar gyűlölet ott is nép hagyomány meg a kúltúra része.

2019. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Mindig irigykedtek az ezeréves múltú magyarságra, aztán csak sikerült a nagyobbak segítségével feldarabolni az egészet. Ettől függetlenül ezek ugyanúgy kutya népek maradtak történelem nélkül és ezt tudják is.
2019. nov. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, én nem tapasztaltam ilyet. Ausztriába rendszeresen járok síelni, ott mindig nagy vendégszeretettel fogadnak minekt. Horvátországba rendszeresen megyünk tengerpartra és ott is mindig örülnek nekünk a helyiek,amikor mondjuk hogy magyarok vagyunk. A legbarátságosabbak pedig velem a szlovákok voltak, amikor először ott jártunk a Magas-Tátrában eleinte csak angolul beszéltünk, aztán amikor hallották,h egymás között magyarul beszélünk, akkor ők is elkezdtek magyarul beszélni hozzánk, pedig echte szlovákok voltak. Később meg egy szlovák lánnyal jártam együtt, és a rokonai nagyon kedvesek voltak velem, egyáltalán nem zavarta őket, h magyar vagyok.
2019. nov. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

8# 1000 éves magyarság, amit már vagy 10x kiírtottak, a híres országot elfoglalták, feldarabolták többször is, mégis a magyar a leggyűlőltebb nép egész az egész eu-ban stb.


"ha magyar szót hallunk, arra nagy eséllyel szinte azonnal ütnünk kell valakit."


Most meg kb ez megy.

2019. nov. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!