Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kálmán Olga is DK-s lett és...

Kálmán Olga is DK-s lett és egyből be is tették a fő polgármesteri hivatalba, tényleg bejön az, hogy Gyurcsány embereivel töltik fel 1 hét után a hivatalt?

Figyelt kérdés
Sokan mondogatták előre, hogy ha Karácsony nyer akkor az azt jelenti, hogy Gyurcsány bábként fogja rángatni és a saját régi és új embereit helyezi pozicióba meg zsíros állásokba. Most még 1 hónap se telt el és tisztán kezd kirajzolódni, hogy tényleg ez a helyzet, kérdem én erre szavaztunk amikor változást akartunk??
2019. nov. 10. 15:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

#3

De ha a fideszre szavaztál akkor miért csalódtál? :(

2019. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
62%
Várható volt. Karácsony egy gyenge jellemű, könnyen befolyásolható, semmilyen elképzeléssel nem rendelkező kamu ember. Puzsér nem engedte volna ezeket régi, korrupt gyurcsányistákat visszahozni.
2019. nov. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%

2:

Akkor nem figyeltél eléggé. Amikor pedig az előválasztást KG nyerte, utána a DK teljes mellszélességgel beállt mögé.

Amúgy meg Bp-en belül a DK nyerte a legtöbbet, a Momentum mellett.

De amúgy mégis kit kellett volna tanácsadónak felkérni szerinted, Bayer Zsoltot vagy Gajdics Ottót?

2019. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 mindentudó99 ***** válasza:
100%
#11 Ez egy szabad ország. Akkor csalódok amikor akarok.
2019. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11! A legjobb, hogy mindentudó99 még csak nem is pesti. 😃
2019. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

"Bocsánat, én azt hittem, hogy Karácsony Gergelyre szavaztam akinek a DK-hoz semmi köze nem volt."


Rosszul hitted tesó, erről szólt az összefosás. Mindig az erősebb kutya párosodik és a szivárványkoalícióból ez most a DK. Tehát lényegében a legerősebb kutyára szavaztál, a DK-ra.


Ne mondd már, hogy erről neked senki sem szólt előre...!

2019. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%

DK-s vagyok:


Látom, még nem ismered eléggé Gyurcsányt és a DK-t!


Ha a magunk jelöltje helyett rábólintunk egy másikra vagy akár egy harmadikra is, akkor biztos lehetsz benne hogy azok a mi embereink. :D

2019. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Andizsuzsi ***** válasza:

"Orbánnak is vannak tanácsadói"


Pl Tarlós.

2019. nov. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 mindentudó99 ***** válasza:
#15 Szóval aki nem pesti nem is csalódhat?
2019. nov. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Puzsér megmondta, hogy ez lesz, vagy Gyurcsány emberei jönnek vissza, vagy Orbánéi maradnak.
2019. nov. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!