Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A DK, Gyurcsány kétszínű?

A DK, Gyurcsány kétszínű?

Figyelt kérdés

A DK a Fidesszel együtt szavazta le a menekültek tengeri mentéséről szóló javaslatot. Az hogy a Fidesz nem szavazta meg érthető, hisz ők védik európát az úgynevezett vademberektől. Így kevesebb bevándorló jöhet annak tudatában, hogy nem mentik ki őket. Viszont a DK kezdetek óta a bevándorlás mellett van. Tőlük, az hogy hagyják megfulladni ártatlan emberek tömegét, akik ráadásul az ő potenciális szavazójuk elég meglepő. Hisz számukra az afrikai, ázsiai jobb alapanyag.

[link]


2019. nov. 11. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok Gyurcsányfób, ha kell megvédem a primitív fideszes acsarkodástól Gyurcsányt is a DK-t is, de ez engem is érdekelne. Miért is nem támogatták ezt a javaslatot? Nem adtak erre kielégítő választ szerintem sem.
2019. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Attól, hogy valamit nem szavaznak meg, még nem lesz az ellentéte érvényben.

Nemzetközi jog alapján eddig is, és ezután is kötelessége lesz az államoknak a tengeren bajbajutottak megsegítése.

Ez csupán erről lett volna egy EU-s állásfoglalás. Illetve a kimentés utánni helyzet tisztázása, főként a migráció és embercsempészet tekintetében.

2019. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kaméleonok.
2019. nov. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem tudom, ez mit számít. Hajónk sincsen XD
2019. nov. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
A két szín az nem sok, Orbán százhetvenhét színű.
2020. jan. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt ennyire nyilvánvaló probléma, ezért még tagadták is. Most kifaroltak ebből, mert láthatóan nagy balhé készül.
2020. márc. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Hamarosan bejelentik, hogy eddig nem volt migráció, csak a Fidesz úfjta fel. Most már van és ők kiállnak a határok védelme mellett.
2020. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
2020. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsány, Orbánhoz képes monokróm!
2020. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A Gyurcsany elsorban alkoholista elmebeteg.
2021. márc. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!