Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell szidni a kormányt...

Miért kell szidni a kormányt non-stop?

Figyelt kérdés
A Fidesz kormány nagyon sok jó dolgot tett már a 9 éve alatt. Felújítottak nagyon sok épületet, kórház felújítások, bővítések is voltak. Az élsportra is sokat költenek, női kézilabdában bajnokok ligáját nyert azóta többször is a Győri női kézilabda csapat, a Veszprém és a Szeged férfi kézilabda csapata Európa élvonalàba került. A foci válogatott sok év utàn kijutott az Európa bajnokságra. Bejött Debrecenbe a BMW üzem, Kecskeméten a Mercedes, sok multi fejlesztett, bővített, így nagyon sok új munkahely jött létre. Ésszerűsítette a felsőoktatást, nőttek a fizetések.Sokkal egyszerűbben lehet ügyet intézni mint régen. Támogatja a fiatal házasokat, akik gyereket vállalnak, megállította a hazánk felé törő ellenőrizetlen bevàndorlást. Ennek ellenére állandóan szidják valamiért, és olyan dolgokat mond az ellenzék, ami nem igaz. Pl., hogy a Fidesz nem törődik a nyugdíjasokkal. Pedig nagyon is törődik, Erzsèbet utalványt is kaptak, meg rezsi támogatást. Nyilván nem lehet 13. Havi nyugdíjat adni, mert nagyon sok fiatal ment ki külföldre, mert ott többet keresnek, és az emberek meg a fejlettebb egészsègügynek köszönhetően hosszú ideig élnek és nagyon sok az öreg. De a helyzet megoldásán rajta van a Fidesz, támogatja a fiatal házasokat, hogy legyen minél több gyerek, akikből felnőtt lesz majd és hosszú távon megoldhatják az elöregedés problémáját. Nagyon mélyről kellett vvisszahozni az országot, Gyurcsány Ferenc csődbe vitte teljesen az országot. Nyilvàn nem lehet egyik évről a másikra Svájci színvonalat létrehozni, de ahhoz képest amilyen mélyen volt az ország, sokkal jobb minden. Nem is értem a fanyalgókat, türelmetlenkedőket.

2019. nov. 10. 19:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%

Vannak emberek, akiknek racionális okuk van a fideszt támogatni és/vagy érthető a politikai preferenciájuk. Az olvasottak alapján viszont te csak tájékozatlan vagy...


Milyen idős vagy egyébként?

2019. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Miért lennék tájékozatlan? Ezeket a fejlesztéseket megcsinálta a kormány, kár elvitatni. 32 éves vagyok, átéltem a Gyurcsány rezsimet, egyetemistakènt tüntettem is ellene.
2019. nov. 10. 19:43
 3/27 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagyon mologyecre sikerült, a krumplit eltesszük neked a pártirodába majd gyere be érte.
2019. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Orbán Viktor Magyarország legokosabb , legrátermettebb és legbátrabb miniszterelnöke! Európa felnéz rá! Hajrá Viktor, hajrá magyarok
2019. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Jaj na ezt privátba akartam, na mindegy.
2019. nov. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 mindentudó99 ***** válasza:
28%
Az aktuális kormányt mindíg szidják. Nincs ebben semmi különös.A tényleges elégedettlenség mindíg a választásokkor derül ki
2019. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
77%

"Ésszerűsítette a felsőoktatást, nőttek a fizetések."


Akkor kérlek világosíts fel engem, hogy ezalatt például mégis mit kell érteni. Miért lett jobb, mennyivel, előzővel mi volt a gond stb.

2019. nov. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Az előző azért nem volt jó, mert akkor már túlságosan felhígult az egyetemi rendszer. A volt tanárunk is azt mondta, hogy amikor ő fiatal volt, akkor sokkal szigorúbb volt a bejutási feltétel rendszer, és sokkal nehezebb volt bentmaradni is. A régi rendszerben, ha valaki megbukott egy tárgyból, akkor évet kellett ismètelnie. Na most Gyurcsány alatt a bukás ellenére felvehette a tantárgyat mèg egyszer, nem kellett èvet ismételni, sőt 3-szor el lehetett ezt játszani. A saját szememmel láttam, hogy volt olyan, aki semmit nem írt a lapjára, hatodjára jött vizsgàzni, és átengedte a tanár egy kettessel. Na most ez nincs. Sokkal szigorúbbak lettek a feltételek most, helyes.
2019. nov. 10. 19:58
 9/27 A kérdező kommentje:
Ja és a pedagógus életpálya modell, növekvő fizetéssel az èvek során, garantàlt szakmunkás bèrminimum emelése, minimálbér emelkedés.
2019. nov. 10. 20:01
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező: te diplomás vagy?

Mennyiért vetted?

Vagy már tényleg ennyire sz@rt sem ér az oktatás?!

2019. nov. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!