Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a neoliberalizmus elsősorba...

Ha a neoliberalizmus elsősorban a fiatalok életét nehezíti meg, akkor a mai fiatalok miért vannak oda annyira a neoliberalizmusért?

Figyelt kérdés

Bár leginkább annak jó a neoliberalizmus aki gazdag csalából származik és a szülei a segge alá raknak egy lakást,mg kifizetik az egyetemet.

De egy átlag fiatal az rosszul jár a neoliberalizmussal

Szóval ezért nem is értem miért a Momentum a legnépszerűbb a fiatalok körében.



2019. nov. 13. 13:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

Neoliberalista kormányunk van 2010 óta? Nem.

Megnehezítette az én meg sok más fiatal életét 2010 óta? Igen.


Akkor miről beszélünk? El kell gondolkozni azon, hogy miként alakult ki az a rendszer, miszerint a fiatal párok az esküvő előtt nem azt nézik együtt hova mennek majd nászútra, hanem azt, hogy hova menjenek ki együtt külföldre dolgozni megkeresni az esküvő árát.

2019. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
A neoliberalizmus elsősorban a fiatalok életét nehezíti meg, ezért utálják a fiatalok a Fideszt. Mivel ők folytatnak neolbierális gazdaságpolitikát.
2019. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Mert melyik párt gazdaságpolitikájával járnánk jól? A 13. havi nyugdíj + ingyen gyógyszer + kolbászból kerítés?
2019. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%

"A 13. havi nyugdíj + ingyen gyógyszer + kolbászból kerítés?"


Hát ha nem is ingyen gyógyszer, de én jelenleg filléreket fizetek a gyógyszeremért, kolbászból kerítés nincs, de krumpliosztás választások előtt az igen. :D

2019. nov. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#1 Igen,a Fidesz neoliberális


#2 igen,igazad van,csakhogy a Momentum is neoliberális

2019. nov. 13. 14:08
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező: tudod miért lettem Momentum szimpatizáns? Nem amiatt, hogy állításod szerint neoliberális, hanem tőlük láttam csak a Kétfarkú Kutyapárton kívül éppkézláb programot, hogy miket akarnak csinálni és miből akarják ezt megcsinálni.

A fiataloknak már nem elég annyi, hogy bözsi utalvány meg ingyen krumpli, ők elképzeléseket várnak, amik meg is állnak a talajon. A többi párt nem nagyon tudja már ezt biztosítani.

2019. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
20%
A Momentum is neoliberális MERT a Momentum a Fidesz szüleménye!
2019. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

De a Momentum azt is elvenné,ami most van


Persze a fiatalok nem élték át az SZDSZ ámokfutását


21/F vagyok én egyáltalán mem szimpatizálok velük

2019. nov. 13. 14:20
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem unjátok még ezt a hülyeséget? Az eu-s választások ota
2019. nov. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha Magyarországon neoliberalizmus lenne, akkor Lölö még mindig gázkazánok bekötéséből élne és néhány tízmillió forint lenne a számláján, mint minden normális gázszerelő vállalkozónak.
2019. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!