Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan tüntetnek a marihuána...

Sokan tüntetnek a marihuána legalizálásáért és sok országnan ez meg is történt, de akkor nem lenne jobb, ha az anabolikus szteroiokat is legalizálnák?

Figyelt kérdés
Az legalább épít

2019. nov. 13. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Én azt nem értem az embereknek mi szüksége van rá.. és miért kell ekkora hangot adni, hogy legális legyen. Veszít valamit a társadalom miatta, hogy illegális? Nem. Veszítene valaki valamit ha nem fogyasztaná soha többé? Nem.
2019. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan országban, ahol az állam megtilthat törvényileg bizonyos anyagok saját szervezetbe történő bevitelét, az anabolikus szteroidokat szerintem sokkal kevésbé kéne legalizálni mint a marihuánát, mert az egyik hormonok beviteléről, a másik thc beviteléről szól, az egészségügyi kockázat és a szervezetre gyakorolt hatás mértéke pedig nagyban különböző. Apuska állam pedig jobban óv a veszélyesebb szerektől. Személy szerint amúgy azt támogatom, hogy az államnak egyáltalán ne legyen beleszólása abba, hogy ki mit visz be saját akaratából a saját szervezetébe. Bár ehhez az kéne, hogy magánszektorban működjön az egészségügy, és ne hetven ember TB-jéből finanszírozzák herezsugorodott Kokszos Kálmánnak az ellátását. Ez pedig nem fog megtörténni, amíg nyerészkedő, langymeleg komcsi csecset szopkodó emberek szavazhatnak.
2019. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért,a szteroid károsabb?Edzéshez jól jönne.

Meg az hasznos,marihuána meg csak élvezeti cikk

2019. nov. 13. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Az 1 millió alkoholista mit veszítene ha betiltanák az alkoholt? Semmit.

De ha az alkoholról áttérnének a fűre nyernének +20iq-t meg vagy 30 év életet.

2019. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 jó vicc... az összes füves akivel beszéltem nagyon lassú agyilag és nem úgy születtek..
2019. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!