Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van arra valami értelmes...

Van arra valami értelmes magyarázat, hogy a marihuana miért illegális?

Figyelt kérdés
Semmivel nem rosszabb mint az alkohol, sőt. Akkor mi az oka ennek?

2018. dec. 10. 18:50
1 2
 1/19 szántóvető ***** válasza:
33%
ha nem vagy képben akkor keress rá a mellékhatásaira a neten.az nem érv mellette hogy nem károsabb az alkoholnál,hisz az is éppen elég káros.
2018. dec. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Annyiszor, de annyiszor el lett mondva. Írhatnék oldalakat, hogy miért nincs igazad, de úgyse tudnálak meggyőzni. Egyébként meg aki akarja, az beszerzi "fű alatt", a kutya nem fog rájönni. Mindenki a saját keresztjét cipeli, felnőtt emberek vagyunk.
2018. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Nézz el kőbányára utána tedd fel a kérdést hogy miért
2018. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Mert még nem bírták kimódolni, hogy miként lehetne ebből busás állami hasznot húzni.
2018. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
56%

Én 6 évig keményen füveztem, eleinte csak hétvégenként a haverokkal, aztán idővel már napi szinten otthon is egyedül.

A vége felé már nem tudtam elaludni, ha nem szívtam be.

Aztán jött egy alkalom mikor a fűtől majdnem 12 órás pánikrohamot kaptam. El akartam vitetni magamat a mentőkkel mert annyira beparáztam. Pedig 6 év intenzív drogozás után az ember nem számítana ilyesmire.

Akkor végleg letettem, nem csak a roham hatására, hanem a környezetem is látta hogy évről évre épül le az agyam, és segítettek kijutni a "gödörből".

Ennek már több mint 6 éve, 33 éves vagyok de azok akikkel éveken át füveztem a mai napig tolják ugyan úgy.

A mentális leépülés jeleli mindegyiken mutatkoznak, elbutultak motiválatlanak. Full függők, fű nélkül nem is tudnának létezni. Családapákról van szó, akik sutyiban szívják a füvet mert függők.

Órákat tudnék mesélni milyen hatással a 10+ éves füvezés az emberekre, de nem ez a lényeg.

Én foggal körömmel ellenzem a drogok legalizálását, mivel van benne tapasztalatom nem úgy mint a fiatal 18-20 éves liberális gondolkodású fiataloknak.

2018. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
A tudomány jelen állása szerint nincs.
2018. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Nincs. Arra nem is lehet épelméjű magyarázat, hogy egy teljesen természetes növényke amit fejlettebb országokban receptre írnak fel az egyedülálló gyógyhatásai miatt az mitől illegális. Csak mert túlzásba lehet vinni? Na akkor ideje lesz betiltani sok minden mást is. Sajnos idehaza még rengeteg sclerozisos, rákos, autoimmun beteg, epilepsziás és sorolni is hosszú lenne hányféle betegségben várják az emberek, hogy végre megtapasztalhassák ők is amit pl. az amerikai ismerőseiktől hallanak és facsarodik a szívük, hogy ők ezt nem tudják megadni az epilepsziás kisgyermeküknek, csak mert mi még itt tartunk.
2018. dec. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

Az alkoholt megihatod egy pohárból, míg a füvet bizony el kell szívnod, ezért egy újabb káros szokásra is rávezet, a dohányzásra. Tessék!


Itt egy másik: van elég sok hülye alkoholista a világon, nem hiányzik, hogy még a drogfüggőséget is támogassuk!

2018. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%

#7 Szerinted hány hasonló csodaszert találtak már ki ez elmúlt évtizedekben? Vagy csak arra gondolj, hogy egyetlen szernek egymástól teljesen eltérő betegségekre lehet-e hatása.


De a felsoroltak még mindig gyógyíthatatlan betegségek, ez legfeljebb csak a tüneti kezelésben segít, mint tucatnyi más (sokuk szintén növényekből eredeztethető) legális gyógyszer. Nem is említve, hogy égéstermék letüdőzése, bármi is legyen az, semmilyen formában se egészséges.


Ezen kívül az orvosi célokra használatos kendernek csökkentett a pszichotrop hatóanyaga. Betépni nem fogsz, pedig a fogyasztók többsége kizárólag ezért használná.

2018. dec. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
45%

"Vagy csak arra gondolj, hogy egyetlen szernek egymástól teljesen eltérő betegségekre lehet-e hatása."


Igen lehet. Ha a szer például az immunrendszert képes megváltoztatni, leszabályozni, az a betegségek igen széles körében eredményez pozitív változást. Az emberi szervezetnek van endokannabinoid rendszere!!! Erre van egy olyan növény ami ehhez pont passzol. Erre ez a növény illegális. :o

2018. dec. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!