Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon megijedtem Orbán...

Nagyon megijedtem Orbán Viktor szavaitól, mivel nyugtatnátok meg? (Nem vicc! )

Figyelt kérdés
Hallottam a mostani nyilatkozatát arról, hogy nagyon rövid időn belül a magyar haderő olyan szintet ér el ami a NATO nélkül is képes lesz bármilyen fenyegetést kezelni. Ez mit jelent? Csak mert jönnek mennek itt a diktátorok. Például olyanok akik simán népirtást hajtanak végre a világ szeme láttára. Féltem a családomat, mire kell készülni vagy jobb innen elmenni? Komoly válaszokat kérek.
2019. nov. 14. 17:41
1 2 3
 11/21 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Rettegj
2019. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%
Mire orbán ezt végig viszi addigra nemlesz ember az új harceszközök kezelésére mert a hitvány egészségügy egyre csak gyártja a hullákat aki marad az meg kimegy külföldre, vagy az írástudatlan cigányokhoz tartozik azoknak meg beszélhetsz hogy hogyan működik az F35-ös vadászgép.
2019. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

""Valaki aki minden szívfájdalom nélkül beszüntette a népe számára a demokráciát,""



Azért irkálod itt a ostobaságaidat következmények nélkül mert diktatúra van - ugye?

2019. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Te aki soha egyetlen mondatát sem hitted el Orbánnak ezt hirtelen elhiszed ?


A 400 jó munkát végzett -.-

2019. nov. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
Ideje indulnod! Viszlát!
2019. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

Rettegj te sötétben bujkáló rémhírt terjesztő ellenforradalmár ! :XD


[link]

2019. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Ha megijedtél, biztos rossz a lelkiismereted.
2019. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ilyeneket hol lehet olvasni? Söpörd Zoli oldalán? És ki harcolna a technikával? Ukrán, mongol vendégmunkások, vagy esetleg a magyar okostelefon generáció?
2019. nov. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

#8 "Fegyverkezés.

Aranytartalék bővítése.

Keleti nyitás.

Itt valami készül."

Igen, valami készül. Egy önálló, másoknak nem teljességgel kiszolgáltatott ország.

2019. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18%

"Hallottam a mostani nyilatkozatát arról, hogy nagyon rövid időn belül a magyar haderő olyan szintet ér el ami a NATO nélkül is képes lesz bármilyen fenyegetést kezelni. "

Mi lenne ha végiggondolnád hogy mi is van ebben a mondataban?

Bármilyen fenyegetést - vagyis nem a magyar sereg akar fenyegetni bárkit is, hanem ha az országot éri fenyegetés arra reagálnának vele.

Kezelni - vagyis megoldani a problémát.

Képes lesz - vagyis nem lesz képtelen egy katonai, védelmi akcióra.

A NATO nélkül IS - vagyis nem lesz kiszolgáltatva mások segítségének egy országot érő támadás esetén.

Ettől még Magyarország marad 93000km2, a lakosság marad 10 millió alatti és nem lesz sem képes más ország megtámadására, sem nem is akar majd hasonlót. Mivel a kellős közepén van a NATO tagállamainak. Mégis ki ellen lépne fel a magyar hadsereg? Megtámadná az osztrákokat? Minek? nekimenne a románoknak? 2 perc alatt lerohannának minket ők és a vele szövetségesek ha mi kezdenénk egy támadást.

"Féltem a családomat, mire kell készülni vagy jobb innen elmenni?"

Én is féltem a családodat. De szerintem inkább orvoshoz menj el és kezeltesd a problémádat!

2019. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!