Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon megijedtem Orbán...

Nagyon megijedtem Orbán Viktor szavaitól, mivel nyugtatnátok meg? (Nem vicc! )

Figyelt kérdés
Hallottam a mostani nyilatkozatát arról, hogy nagyon rövid időn belül a magyar haderő olyan szintet ér el ami a NATO nélkül is képes lesz bármilyen fenyegetést kezelni. Ez mit jelent? Csak mert jönnek mennek itt a diktátorok. Például olyanok akik simán népirtást hajtanak végre a világ szeme láttára. Féltem a családomat, mire kell készülni vagy jobb innen elmenni? Komoly válaszokat kérek.
2019. nov. 14. 17:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg a 22es eredménytől függ. Ha nyer,akkor 26ra már nem leszünk eu tagok mert kilép és 28 körül fog a nato ból is kilépni.

De ha beszélsz nyelvet,jó szakmád van,akkor eleve mit keresel mo n? Ebben az esetben nem kérdés hogy le kell lépni.

2019. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!