Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergely stadion-stop...

Karácsony Gergely stadion-stopot ígért, erre hivatalba lépése után pár nappal átadnak egy bazi nagy stadiont a fővárosban. Hogy is van ez, megint hazudott?

Figyelt kérdés
Az ellenzékben nem lehet megbízni, úgy néz ki azoknak volt igaza akik azt mondták alkalmatlan!

2019. nov. 15. 00:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%

"Az én városomban addig nem épül új stadion, amíg nincsen minden kerületben CT" /Karácsony Gergely/


Ezt nehéz szebben mondani: hazudott.

2019. nov. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Tehat meg kellett volna akadalyoznia a 99%-ban kesz stadion atadasat hogy utana hasznalhatatlanul ler.hadjon?


Kitalálom, akkor meg azért rinyálnatok.


Nem szeretem Karigerit de ez konkrétan a szánalmas szint.

2019. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Oké, megvolt a napi irónia, kac-kac.

A stadionstoppal kapcsolatban csak annyit mondanék, hogy az összes komolyabb budapesti csapat már kapott új stadiont, vagy épp most épül (Honvéd-stadion). Így aztán teljesen okafogyottá vált stadionstopot hirdetni, mivel senki nem akart újabbakat építeni.

2019. nov. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ígérete ellenére 3 nap alatt felépíttetett egy stadiont.:)
2019. nov. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondta, hogy újak nem épülnek, a megkezdettek be lesznek fejezve. Na ki hazudik? Ti.
2019. nov. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
Ha ez nem troll-kérdés, akkor én most a fogaimmal felharapom az ereimet.
2019. nov. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

"mivel senki nem akart újabbakat építeni." - nem csak foci van.

Atlétikai stadion, IX. kerület, 150 milliárd Ft - nem hallottál az ügyről?

2019. nov. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fociőrült, de ami már felépült, azt talán le kellene rombolni, majd az illetékes visszafizettetné a kivitelezési, stb. árát? Jobb lenne, ha emiatt adó-, és egyéb járulékok megemelkednének, mert máshogyan nem lenne rá keret?

Akkor meg az lenne a nyafogás tárgya...

2019. nov. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 mindentudó99 ***** válasza:
20%
Én mélységesen csalódtam benne. Nem ezt igérte.
2019. nov. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Napi megrendelt lejárató trollkérdést láthattuk valamelyik Fidelitas csoport egyik tagjától.

Aki nem vágná a Fidelitasos csoportoknak van ki adva, hogy minden lehetséges platformon - köztük ezen is - folyamatosan tolják a kormány által kiadott párt propagandát, lejárató kampányokat, stb.


Az ne zavarjon kérdező, hogy elmagyarázta újak építésének az elkezdését akadályozza meg, mert a jelenlegieket már nem tudja. Azokat az előző vezetőség engedélyezte.

2019. nov. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!