Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum fan fiatalok...

A Momentum fan fiatalok tudják egyáltalán mi az a neoliberalizmus vagy csak divatból szavaznak erre a pártra?

Figyelt kérdés
Chilében éppen forradalom van a neoliberális gazdaságpolitika miatt

2019. nov. 16. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát szavakat használni lehet, de így minek. Na mindegy, itt tartunk, talán a következő második generáció. Talán.
2019. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#10

Miben képviseli a Momentum a fiatalokat?Egy dolgot mondj..

Én fiatal egyetemista vagyok és jól látom hogy nem engem képvisel hanem a gazdag elkenyesztetett szülők gyerekeit

2019. nov. 16. 15:35
 13/17 A kérdező kommentje:

Mellesleg a politikában nem korosztályokat,hanem társadalmi osztályokat szoktak képviselni

Ha én csóró csaladból származok,akkor engem az MSZP,Párbeszéd esetleg LMP vagy Jobbik képvisel


Ha gazdag vagyok,akkor meg Fidesz vagy Momentum

2019. nov. 16. 15:37
 14/17 anonim ***** válasza:

"Mellesleg a politikában nem korosztályokat,hanem társadalmi osztályokat szoktak képviselni"


Bizonyára véletlen egybe esés, hogy a FIDESZ, a DK és az MSZP szavazók többsége 50 év feletti.


"Ha én csóró csaladból származok,akkor engem az MSZP,Párbeszéd esetleg LMP vagy Jobbik képvisel"



Az MSZP és a Párbeszéd besorakoztak a DK és Gyurcsány Fletó mögé, a Jobbik pedig egy kalap s*@rt nem ér Vona Gábor nélkül.

2019. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Persze,mert a fiatalok naivak és többnyire divat szerint választanak pártot.Amúgy fingjuk sincs,hogy melyik párt mit képvisel,melyik pártnak mi az ideológiája.


Nem tűnt fel,hogy tavaly még minden fiatal Jobbikos volt,ma meg már Momentumos?

2019. nov. 16. 16:57
 16/17 A kérdező kommentje:

Kiváncsi vagyok hány fiatal örülne annak,ha fizetnie kéne a tandíjat az egyetemen?

Vagy hogy munkahelyen folyton túlórázni kéne,mert nincs szakszervezet ami kiáll a jogaiért?


Mert a fene nagy liberalizmusban ez így megy ;)

2019. nov. 16. 17:29
 17/17 anonim ***** válasza:

Momentumra szavaztam én is. Mert nincs más akire érdemesnek gondoltam volna.

FIDESZ, MSZP, DK nálam alapból kilőve. Jobbikra sosem szavaztam, hisz nem voltam szélsőjobboldali és alapvetően dekraláltan jobboldali. LMP pedig egy vicc, Mi tanyánk meg aztán pláne nem.

2019. dec. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!