Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyar nyomor igazi oka?

Mi a magyar nyomor igazi oka?

Figyelt kérdés

Szerintem az elképesztően magas ÁFA, a rengeteg adó, elvonás, közteher stb.stb....

Szörnyű, hogy egy hajdan boldog országból ilyen lepra-telep lett a rendszer módosulás után!



2019. nov. 17. 19:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
63%

2010 előtt a kétkulcsos adó idejében a minimálbéreseknek nem kellett adózni, és az átlagjövedelemig járt fokozatosan egyre kevesebb SZJA jóváírás, így a kétkulcsos adón túl a szegények jóval kevesebbet adóztak. A gyerekek támogatását nem az adóból írták jóvá, így akkor is kapták a támogatást, ha a szülőnek nem volt munkája, és nem kapott kevesebbet, mint egy gazdag szülő gyereke, ami abszurd, hiszen pont a szegények szorulnak segítségre.

Mivel a szegény gyerekek nem kapnak elegendő támogatást (bocsi, most nagyon hirdetik az ingyen kaját és tankönyvet, "hú de nagy dolog", mindjárt hanyatt esek), a gyerekek sorsa kb. a kezdetektől meg van pecsételve, semmi esély a feltörésre.

2019. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
33%
A rendszerváltás.
2019. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Mikor volt az a "hajdan"?
2019. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

23: "Szörnyű, hogy egy hajdan boldog országból ilyen lepra-telep lett a rendszer módosulás után!"

Nehéz felfogni?

Ne erőlködj!

Engedd el...

2019. nov. 23. 19:57
 25/37 anonim ***** válasza:
46%
Tehát szerited 90 előtt az ország maga volt a Paradicsom, utána pedig lepratelep lett. Beteg komcsi vagy.
2019. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok beteg komcsi - azokból közjogi méltóságok lettek, csak hogy tudd.
2019. nov. 23. 22:03
 27/37 anonim ***** válasza:

#24, én éltem akkor, szóval olyan nagy heppinessz nem volt, de nem lettem depis én sem.

Nem te vagy az első, aki a régvolton siránkozik, csak Berzsenyi legalább nem trollkodott, hanem írt egy szép verset!


Romlásnak indult hajdan erős magyar!

Nem látod, Árpád vére miként fajúl?

Nem látod a bosszús egeknek

Ostorait nyomorúlt hazádon?


Nyolcz századoknak vérzivatarja közt

2019. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
59%
Pedig a BLM szerint itt van a földi Paradicsom és a gonosz fehérek ellopnak mindent szegény feketék elől :D
2020. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
32%
Nyomor, persze. Kimegyek az utcára, mindenütt luxusautók. Néhány afrikai ország nagyon szeretne efféle nyomorban élni...
2020. szept. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

Te luxusautóban méred a nemzet "nagyságát"?!

Elmefogyatékosabb vagy mint a vezéred! Pedig az már nem kis teljesítmény!

2020. szept. 6. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!