Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy a jobboldali...

Most, hogy a jobboldali pártok sorra buknak el Európában, így a Fideszre is ez a sors várhat előbb-utóbb?

Figyelt kérdés
Az olasz jobbos párt is csúnyán megbukott és ez figyelhető meg más európai országokban is, hogy a jobboldal egyre gyengül. Ki fogja így képviselni a konzervatív kerestyén értékrendeket Európában?

2019. nov. 17. 23:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ez egy természetes reakció arra, hogy a többségében muszlim bevándorlók végre elhozták a béke és nyugalom korszakát Európába.
2019. nov. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Reméljük!
2019. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Az európai országok többségében a jobboldal van kormányon (plusz az USA-elnök is republikánus), az Európai Parlamentben pedig már hosszú ideje a Néppárt alkotja a legnagyobb frakciót. Olaszországban Salvini a legnépszerűbb politikus, aki minden valószínűség szerint immár miniszterelnökként fog visszatérni. Szóval nem tudom, miről beszélsz... :)
2019. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Hol buknak sorban? Csak mert karigeri lett a főpolgi még ne vonj le következtetéseket! :P
2019. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Hat az viszont biztos, hogy Magyarországon a Fidesz nem képviseli a konzervatív keresztény értékrendet. Én szemely szerint szégyellem, hogy ilyen emberekre szavaznak az országunkban...
2019. nov. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
3%
A fideszre azért vár ez a sors mert túl sokat lopnak.
2019. nov. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
A Fidesz egy darab illegális bevándorlót se engedett be, a Jobbik és a baloldali szövetségesei (Gyurcsány és a Momentum) százezret beengedne. Annyit nem bírna elviselni a magyar gazdaság! És a közbiztonság is tönkremenne!
2019. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

A migriválság megrendítette egy kicsit az EU-t de most hogy enyhült, elege lett az embereknek az oroszok altal penzelt jobboldali populistakbol akik csak a sajat zsebüket tömtek. Ezert koppantottak most a fidesz orrara is.


A problema hogy Olaszolszagban az egyik első intezkedes volt ujra megnyitni a kikötőket a migransoknak szoval ha ugyanaz folytatodik ami elohozta a Salvini feleket a barlangból, ugyanugy vissza fognak erősödni.

2019. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Magyarországra egyetlen egy part sem szeretne migranst telepíteni. Nem tudom hol hallotta bárki is bármelyik ellenzéki pártpolitikus szájából, hogy igenis be kell engedni a migránsokat... egyébként az nem zavar, hogyha a Fidesz ha fizetnek nekik pl ukránoknak vagy mongoloknak simán megengedi hogy letelepedjenek? Egyébként el tudom azt is képzelni hogy akik itt a nagy migransozasokba vannak, hogy így meg úgy megvéd minket a Fidesz megcsak a migrans szó definíciójával sincsenek tisztában... fhu de felidegesit, hogy ilyen emberek döntenek az én jovomrol is
2019. nov. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 mindentudó99 ***** válasza:
90%
Lengyeleknél most nyert úhra a jobboldal. Olaszoknál semmi bukás nem volt. A kormanypartok mentek szét. Következő választáson fő esélyes a jobboldal.
2019. nov. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!