Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a focit támogatja a...

Miért a focit támogatja a magyar kormány? Lengyelországban az erősportok és az MMA a menő. Itt is ezt kéne tolni.

Figyelt kérdés

2019. nov. 18. 09:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
27%

"6: Te tényleg valami alkesz proli lehetsz, akinek az egyedüli boldogsága az, hogy megnézhet egy Fradi meccset a TVben."


Ezt írtam: Egy értelmiségi ember szeretheti a labdarúgást (nem az NB1-et mert annak a színvonala alacsony) viszont egy értelmiségi ember se néz MMA-t és erősportokat.


Biztosan nézem a Fradi meccset a TV-ben ezek alapján. Szeretem kínozni magamat.

2019. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

Hogy engem mennyire nem érdekel a foci, nagyon unalmas. Játszani talán érdekes, nah de nézni? Egy nagy zöld placcon rohangálnak a férfiak meg rugdosnak egy labdát.


Ezért rajonganak igaz magyar hetero férfiak. Hogy férfiak rohangálnak kisgatyában meg pólóban. Ez annyira érdekes.


Az is nagyon árulkodó hogy a kocsmában a legalja alkesz réteg mindig úgy bámulja a focit mintha az életük múlna rajta. Meg néha jól agyon is verik egymást mert nem nyert a csapat. Még külön szó is van rá aszongya: focihuligánok. Legalja pór nép.

2019. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Alain Delon ***** válasza:
2: Haver! Te a fociszurkolóknál primitívebbet el tudsz képzelni? Az komoly!
2019. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Alain Delon ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszolva: mert Orbánnak ez a mániája. Ő valamikor focizott, de abbahagyta, és így éli ki a még benne lappangó vágyakat.
2019. nov. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

11: Hagyjad már magadat. Ne akard már itt előadni, hogy te egy komolyabb focit megértenél az NB1en kívül, mikor azon a szinten vagy leragadva, hogy az MMAt csak műveletlenek nézik, stb. Hazudj már hihetőbbet könyörgöm.


Alain Delon: nem azért, mert ez a mániája, hanem, mert ahogy írtam baromi sok pénzt lenyúlnak a focin keresztül. Stadion építéssel, ügynöki pénzekkel, TAO pénzekkel, stb.

Mivel már túl feltűnően tolták a fociba, így elkezdtek áttérni a kézilabdába.

2019. nov. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Viktor mániája. A csapat sportokban csak a vizi sportokban vagyunk elöl ha azt támogatná ilyen mértékben arra nem szólnék semmit mert abban tényleg sikeresek vagyunk és lenne is értelme
2019. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kalapács: ahogy írtam korábban nem az számít, hogy Viktor kedvence-e vagy sem, hanem azért öntik a fociba a pénzt, mert tele van Fideszesekkel. Mind a csapat vezetősége, mind a stadion építésekért felelősök. Deutschot a pártból ki akarták rúgatni, mert nem volt hajlandó több lelátót építtetni a MTK stadionba. Akkor ugyanis emelkedtek volna a költségek és akkor többe került volna, a kivitelezőnek is emiatt több pénze lett volna.
2019. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

"Hazudj már hihetőbbet könyörgöm."

Nézzed akkor azt ahogyan hülyére veri egymást két férfi ha ennyire tetszik neked. Nagyon értelmes sport.

2019. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Vannak nők is
2019. nov. 18. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!