Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy csak én...

Miért van az, hogy csak én nem értem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Trianonkor nem azért csatolják el az ország kétharmadát mert vesztetünk hanem mert egy másfél milliós hadsereget leszerelnek, védtelenné válik az ország, nincs aki megvédje, néhány tízezer román, szlovák, szerb csapat gyakorlatilag elfoglalja az országot: és ezért senkit de senki nem vonnak felelősségre később?
2019. nov. 20. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Ha jól tudom nőügy volt az egyik fő oka hogy ennyire megnyirválták MO területeit
2019. nov. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Én a kérdést nem értem :D


Egy békekötésért miért nem vontak felelősségre senkit, erre vagy kíváncsi? De miért kellett volna?

2019. nov. 20. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2

milyen békeKÖTÉS?


De én se értem, hogy mi lenne a kérdés.

2019. nov. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hazaárulók Kohn Béla, vagy Kun Béla miatt lett így, ha azok nem kerülnek hatalomra, akkor a magyarok tudtak volna küldeni embereket hogy tárgyalják újra a dolgokat, mire leverték őket már kész az egész békediktátum, amit csak alá kellett írni. És őket nem lehetett felelősségre vonni mert elmenekultek, de utol érte őt a sors, Sztálin megölette végül később őt.
2019. nov. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!