Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Politika » Magyar politika

A kérdés

Miért van az, hogy csak én nem értem ezt a dolgot?

Trianonkor nem azért csatolják el az ország kétharmadát mert vesztetünk hanem mert egy másfél milliós hadsereget leszerelnek, védtelenné válik az ország, nincs aki megvédje, néhány tízezer román, szlovák, szerb csapat gyakorlatilag elfoglalja az országot: és ezért senkit de senki nem vonnak felelősségre később?

2019. nov. 20. 01:01  Privát üzenet  

A válaszok
Piros Kalapács nevű felhasználó válasza:

Ha jól tudom nőügy volt az egyik fő oka hogy ennyire megnyirválták MO területeit

A válasz 17%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. nov. 20. 01:08 Privát üzenet
Balogh Bence 2019 nevű felhasználó válasza:

Én a kérdést nem értem :D

Egy békekötésért miért nem vontak felelősségre senkit, erre vagy kíváncsi? De miért kellett volna?

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. nov. 20. 04:41 Privát üzenet

2

milyen békeKÖTÉS?

De én se értem, hogy mi lenne a kérdés.

A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. nov. 20. 06:53 Privát üzenet
A hazaárulók Kohn Béla, vagy Kun Béla miatt lett így, ha azok nem kerülnek hatalomra, akkor a magyarok tudtak volna küldeni embereket hogy tárgyalják újra a dolgokat, mire leverték őket már kész az egész békediktátum, amit csak alá kellett írni. És őket nem lehetett felelősségre vonni mert elmenekultek, de utol érte őt a sors, Sztálin megölette végül később őt.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. nov. 20. 08:05 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A liberálisok miért cáfolnak nagyon sok nyilvánvalónak tűnő dolgot?
Karácsony még 1 teljes napot sem volt hivatalban, máris rengeteg dolgot kérnek számon rajta. Nem egészségtelen ez?
Nem értem ezt a tegnapi dolgot! A Fidesz ennyire elbízta volna magát?
Hogy kell érteni ezt a FIDESZ "örökös polgármesterei" dolgot?
Az, hogy csak az internetadó elleni tüntetés ért el akkora sikert, hogy lemondta a dolgot a kormány, bizonyítja, hogy Magyarország a legfejlettebb, legfuturisztikusabb...
A liberális pártok, mint a Momentum miért tolják mindenáron az emberek képébe a Pride-ot meg ezt az LMBTQ dolgot?

Kérdések a Politika rovatbólKérdések a Magyar politika rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!