Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem értem ezt a tegnapi...

Nem értem ezt a tegnapi dolgot! A Fidesz ennyire elbízta volna magát?

Figyelt kérdés

Biztos meg lettek volna (és meg is vannak) az eszközei hogy ezt a koalát szétcincálják a választások előtt. Elbízták volna magukat hogy így is nyernek? Esetleg szándékosan hagyták nyerni az ellenzéket? Vagy tán erőfelmérés volt?


Ha meg a koala tudott ilyen jól szerepelni akkor miért nem álltak össze már a parlamenti választások alkalmával???


2019. okt. 14. 14:32
1 2
 1/15 árokpart ***** válasza:
59%
Hogy micsoda? Vesszen meg aki ezt érti, hogy mit is akarsz kérdezni.
2019. okt. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor lépj tovább! :D
2019. okt. 14. 14:37
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Őszintén szólva én azt hittem simán nyerni fog Tarlós és megdöbbentem az eredményen. Azok után hogy mennyire alkalmatlannak kiáltották ki Karácsonyt, nem gondoltam hogy őt választják meg. Elképzelhető hogy kicsit elbízta magát a Fidesz sajnos.
2019. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Tévedsz akkor is összeállt a koala csak akkor még a Fidesznek nem volt Borkai botránya
2019. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%

mi az a koala?


bocs de nem vagyok NER ben képzett ember:)

2019. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is fucsamód Budapesten tett be Győr helyett Borkai botránya. Persze nem erre akarom fogni az eredményt.


Most túltolta a Fidesz a mocskolódó kampányt. Amivel be lehetett volna mocskolni Karácsonyt, az a korrupciós, parkolós ügye. Igaz, abban meg mindenki benne van. Nem véletlen volt tabu. :D


Az olyan alternatíva, mint Puzsér meg 5% alatt. "Büszke" lehet magára Budapest.


Attól függetlenül jó munkát Karácsonynak. Én mindenképpen emlékezni fogok az igéreteire a rendbehozott egészségügyről, az orvoshiány megoldásáról, az ingyenes BKV-ról a kiskorúak és munkakeresők számára, az 1 gyerek = 1 faültetésről, a Tiborcz-adó bevezetésől, stb. :D

2019. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Koalíció
2019. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es: 6-os vagyok. Neked is szól, amit írtam. Remélem figyelni fogod az ígéreteinek a betartását, ha már behúztad!
2019. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Máshol van a lényeg.

Összeálltak már akkor is, de

a parlamenti választáson csak magyarok szavazhatnak. Az Eu-son, meg ezen a külföldiek is.

Pesten vagy 90 ezer külföldi regisztrált a szavazásra most.

2019. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondoltam, hogy fej-fej mellett Tarló győz Bp-en, meg megmarad Szeged és Hódmezővásárhely ellenzékiek, és kb ennyi.

Ehhez képest, ami tegnap történt, az döbbenetes volt.

2019. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!