Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem Orban legyen a miniszte...

Ha nem Orban legyen a miniszterelnök akkor ki?

Figyelt kérdés
9 éve volt alternativát nyújtania az ellenzéknek.

2019. nov. 20. 09:03
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha téged Gyurcsány viperás szemkilövető rendőrei zavarnak, akkor a Fideszes politikusok bűnöző múltú/jelenű testőrei, verőemberei miért nem?
2019. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:

Jól van, kedves kérdező, ha ilyen erős izgalmi állapotban vagy, kapsz egy komoly választ, hogy én kit akarok.

Fekete-Győr András.

Tessék. Megfelel?

2019. nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

#21

Talán azért mert akikről itt te hadoválsz sosem csináltak ilyeneket.


[link]


De honnan is tudhatnád ezek mit csináltak 13 éve meg mit nem.


Gyerek voltál akkor is gyerek vagy ma is.

2019. nov. 20. 12:39
 24/54 anonim ***** válasza:
Ennyire azért ne tedd már nyilvánvalóvá hogy csak egy provokátor troll vagy...
2019. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:

"Talán azért mert akikről itt te hadoválsz sosem csináltak ilyeneket."


Végül is tényleg nem, csak Rogán volt testőre, a maffiaperben elítélt m.Richárd vezetői engedély nélkül másik halálát okozó közúti balesetet csinált. Igazi aranyember.

2019. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

#22


Ezabeszéd. Gondolom akkor tudsz válaszolni a momentummal kapcsolatos kérdéseimre is igaz?


Miután a semmiből előkerültek megfurták a pesti olimpiát.

Miután ez megtörtent elmentek a Macronhoz szelfizni és felvetetni magukat a pártcsaládjába. Abba a párizsba amibe megkapta pest helyett a rendezési jogot. Véletlen lenne?


Cseh Katalin miert kuncsorog a fészbukján egy olyan szervezetnek adományokért akik a 9.honapban meg abortálják a megszületendő gyermeket a new york állam adta törvényi lehetőségek melett?


A Donáth Anna meg a Fegyőr miért támogat szlovák és román jelöltet a magyar jelöltel szemben?


Cseh Katalin miert megy a nato-hoz egy katonai szervezethez a magyar jogállamiság miatt nyavajogni?


Miért kötnek választási szövetséget a gyurcsánnyal holott ők kijelentették h velük soha.


Fegyőr annó fideszes volt ő maga mondta.

Gondolom azért volt fideszes mert nem tetszett neki a gyurcsany rendszer.

Miért kötött akkor mégis VELE választási szövetséget?

2019. nov. 20. 12:46
 27/54 anonim ***** válasza:

Mi közöm van nekem a Momentumhoz? Soha nem szavaztam egy jelöltjükre se. Se MSZP-sre se DK-sra. Szóval azokhoz sincs sok közöm.


De ha nem vagy buta fiú, akkor tudod, hogy az általad felsorolt dolgokat a Fidesz is szemrebbenés nélkül tenné meg, ha valamilyen terve úgy kívánná.

2019. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
Kádár János becsületes politikus. Tisztességes ember volt. Tadaaam.
2019. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

#25


Fényképeket videókat kérek ahogy M. Richárd éppen Rogán melett pozolva vedi a testi épségét.


Én vidofelvételeket küldtem. Te? Csak össze vissza irogatsz minden baromságot konkrétumok nélkül.


De ha viszonyítani akarod a mostani rendszert 2006hoz képest akkor linkeld be nekem azt ahogy tavaly a rendőrök kilötték a szemüket illetve azonosítószám nélkül lóhátról szétviperázták a szánkokat felgyujtogató tüntetőket.LINKELD

2019. nov. 20. 12:52
 30/54 A kérdező kommentje:

#27

Nem te mondtad a Fegyőrt? Hát akkor meg?


Ja értem


Tehát a fidesz aki epp azon van h novelje a születésszámot majd engedélyezi a 9.honapban történő adoptálást.

A fdiesz aki olimpiát akar rendezni majd átjátsza azt párizsnak.

A fidesz aki segiti a hataron túli magyarokat majd egy roman meg egy szlovák jelöltet támogat a magyar ellenében.


Ez komoly? 😂


Ezek az érveid? A válaszaid?


NEM ÉRTETEK HOZZÁ

2019. nov. 20. 12:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!