Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem Orban legyen a miniszte...

Ha nem Orban legyen a miniszterelnök akkor ki?

Figyelt kérdés
9 éve volt alternativát nyújtania az ellenzéknek.

2019. nov. 20. 09:03
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

16:22: még véletlenül sem azért, mert egy idegesítő troll vagy. Látod, kaphatsz te akármilyen nevet, csak azért kell, hogy gyalázhasd. Ha én lennék a moderátor, örökre kitiltanálak az oldalról, lévén, hogy provokáción kívül semmiféle konstruktív tevékenységre nem vagy képes. Aztán majd sírhatsz Orbán facebook-oldalán, hogy micsoda véleményterror van... Ja, hogy onnan meg minden ellenzéki hozzászólást törölnek? Hogy kitiltják a nem egyetértő felhasználókat? Gondolom, az tenálad nem véleménydiktatúra.

Szokd meg, hogy egyelőre még nem mindenhol ti fújjátok a passzátszelet.

2019. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Aha. Tehát ti orbanofóbok a Zorbánt nyakra főre szidhatjátok, itt a gyakori kérdéseken de az ellenzéket még a nevén sem lehet nevezni.

Mert olyanok ülnek a moderátori székben mint te.

Te dumálsz nekem a fészbukos cenzúrárol? Egy balos?

Hát beszarok.

A feszbuk az ep kampany kellős közepén lőtte le a Toroczkai 300ezer követővel rendelkező oldalát.

Ha azóta képet teszel ki róla vagy leirod a nevét már tiltják is. Na latod ez a cenzúra.

Nen az hogy a primitív balosok primitiv kommentjeit letörlik a Viktor oldalárol.

2019. nov. 20. 17:28
 43/54 anonim ***** válasza:

17:28: nem azt mondtam, hogy én vagyok a moderátor. Nagy szerencsédre.

De látom, olyan sötét vagy, hogy még a nevetséges kettős mércédet sem bírod felfogni.

Én meg primitív jobbosok primitív provokációit nem akarom látni. Na?

2019. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:

Én mondtam, tök mindegy milyen nevet írok, nektek mindenkivel van valami problémátok, aki nem Orbán.


"A feszbuk az ep kampany kellős közepén lőtte le a Toroczkai 300ezer követővel rendelkező oldalát."


Ez meg már kismillió ezeregyszázszor el lett mondva, hogy ha egy oldalt elegen jelentenek, akkor a Facebook megvizsgálja az oldalt (miközben lehet, hogy ideiglenesen le is tiltja), és ha úgy találja, hogy a szabályzatukba ütközik, akkor véglegesen tiltja.


"Ha azóta képet teszel ki róla vagy leirod a nevét már tiltják is. Na latod ez a cenzúra."


Ez, nem cenzúra.

Még mindig nem értitek, mi a különbség a cenzúra és a moderáció között, még mindig nem értitek, mi a különbség a magáncég és a állami szféra között. Segítek: a cenzúra csak és kizárólag állami szinten értelmezhető. Egy magáncég a magánfelületén olyan szabályokat határoz meg, amilyeneket akar.

2019. nov. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
18:15: ennek a szerencsétlen, gyűlölettől hörgő frusztrált nyomoréknak aztán beszélhetsz.
2019. nov. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

#45


"Aztán majd sírhatsz Orbán facebook-oldalán, hogy micsoda véleményterror van... Ja, hogy onnan meg minden ellenzéki hozzászólást törölnek? Hogy kitiltják a nem egyetértő felhasználókat? Gondolom, az tenálad nem véleménydiktatúra."


Most akkor döntsük el te szerencsétlen. Magánfelületen is van cenzúra vagy nincs?


Nektek az a cenzúra amikor titeket cenzúráznak.

Minket letiltani meg mindenkinek szive joga igaz? 😁


2006 ota folyamatos vereséget szenvedtek. 22ben is ki fogtok kapni.maximum majd egy kis Mi Hazánkos segítséggel😉😂🖕🖕🖕

2019. nov. 20. 19:16
 47/54 anonim ***** válasza:

17:58: aztán mennyire vagy te keresztény? Rosszat kívángatunk?

Egyenes utad van a pokolba.

2019. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
19:16: ha Orbánnak nincs szüksége a Mi Gatyánkra, egyszerűen letörli a térképről. Aztán majd sírhatsz.
2019. nov. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Törölje le. Én Orbánista vagyok. Már megérte megalakulniuk ha csak egy választáson is de beleköpnek a ti levesetekbe. 😁🖕
2019. nov. 20. 20:23
 50/54 anonim ***** válasza:
20:23: hú, de szánalmasan szomorú életed van...
2019. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!