Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A turbómagyarok miért egy...

A turbómagyarok miért egy olyan szám miatt gyűlölködnek, ami az összetartozásról szól?

Figyelt kérdés
Szerintük aki nem ismeri és nem áll fel a nélküled című számra az hazaáruló és megalázza a kint rekedt magyarokat. De nem arról szól a dal hogy bármi történjen mi egy nemzet vagyunk? Vagy csak az számít aki ugyan úgy gondolkodik ahogy ők?
2019. nov. 20. 22:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Fura, valahogy én nem azt látom, hogy ők rugóznának ezen annyira.
2019. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
mi ez a sok kérdés a nélküled című számról? ki unatkozik ennyire xD
2019. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%
Ez úgy történt, hogy volt egy indexes újságíró, aki nem érti, hogy miért állnak fel az emberek a nélküled című számra, ezért írt egy magyargyalázó cikket. Ebből neked az jött le, hogy aki nem áll fel, az hazaáruló. Rendkívül intelligens lehetsz te is.
2019. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem baj, talán a következő fidesz 2/3 után megérted.
2019. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
A turbómagyarok szerint az egész világon minden ember ellenség, kivéve a trianonon sipákoló trikolóros bőrdzsekis IQ-bajnokokat. Nekem meg speciel miattuk ég a pofám, mikor a külföldiek furán néznek rám hogy magyar vagyok.
2019. nov. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%
A te fajtád gyűlölködik. Jó példa a szennyoldal firkászászának firkálmánya. :D
2019. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Meg hát a "turbómagyarozó" bekezdés is erre utal. :'D Ugye-ugye, ha nem lennétek ilyen ostoba véglények akkor senki nem foglalkozna a dologgal.
2019. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A "turbómagyar" elnevezés se a legszebb szerintem.

Egyébként sokan nem gyűlölködnek, csak te azt nem látod vagy nem hallod meg, mert azokra figyelsz, akik igen.

2019. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

SZERINTEM, te azt nem tudhatod, te el sem tudod képzelni, hogy "szerintük" -a szerinted "turbómagyarok" szerint- mi van.


SZERINTEM, te csak azt tudhatod, hogy miről szól azoknak az élete, akik a Puskásban a VIP szektorban ülve maradtak, amikor az egész aréna kollektiven FELÁLLT. Hogy hogyan viszonyulnak a túlnyomó többséghez azok, akik -kb a VIP-ben lévők fele vagy mennyi- jusztis ülve büszkélkedtek, hogy Ők CSAK annyira ismerik az adott dalt, hogy biztosan tudják, hogy NEKIK nem érdemes felállni, hiszen nekik semmi közük hozzá.


Különben, ha megfigyeled, a dal a magyarok összetartozásáról szól.

2019. nov. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

[link]

Valaki segítsen már. Turbómagyar szövegértés alapján, hol van benne magyargyűlölet?

Bocs, ahhoz végig is kellene olvasni a cikket...

2019. nov. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!