Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme népszavazni a...

Van értelme népszavazni a 2023as atlétikai vb-ről?

Figyelt kérdés
A Momentum meg a Hadházy most ezzel rukkolt elő
2019. nov. 21. 16:18
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#10


Korlátoltoltságod határtalan.

Az új albán stadin 22 ezres. Tirana egy 800 ezres város. Budapest 2milliós


Koncertekről nem hallottal?

Eddig mondjuk a Rolling Stones-nak hol kelett volna felépnie?

A megyeri uton?

Vagy az ac/dc-nek? Vagy a Robin Williamsnek?

Hány világsztárt mondjak? Előbb utóbb találnek olyat akit te is kedvelsz. Csak idáig már nem jutsz el🤷‍♂️


Tehát egy népszavás csak akkor drága, meg felesleges ha azt a kormany kezdeményezi.

Értem

2019. nov. 21. 17:51
 12/19 mindentudó99 ***** válasza:
48%
#5 Honnan veszed hogy minden fidesz szavazó támogatná? Erről speciel én nem nyilatkoznék. Nem vagyok Budapesti egyik oldal ellenzi másik támogatja. Ebből nem lehet ismeretlenül dönteni. Hallani hogy egy elhanyagolt területről van szó és hogy amúgy is kezdeni kellene vele valamit. Meg hallani azt is hogy értelmetlen beruházás. Én plnaz olimpiára is nemmel szavaztam volna. Pedig egyébként a fideszre szavaztam. Na ezt rakd össze. 6-8 ezer milliárd egyszerűen nincs olimpiára.
2019. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#12


6-8 EZER milliárd? Te miről beszélsz? 😅


775 milliárd forint lett volna az olimpia, abból 1.7milliárdot a nemzetközi olimpiai bizottság állt volna. Ez a költsegek 2/3-a.


[link]

2019. nov. 21. 18:12
 14/19 A kérdező kommentje:
* 1.7 milliárd dollárt $$$$$
2019. nov. 21. 18:13
 15/19 mindentudó99 ***** válasza:
48%
Akkor legalább gondolkozz jóuan paraszti ésszel. Egy stadion vokt m9st 200 milliárd. Akkir hogy jönne ki az egész 700 akarhánymilliárdból? Plusz utak szállodak stb stb
2019. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Ott a cikk. Legalabb nyisd meg.


Egy stadion sem került 200 milliárdba.Miért állítasz ilyeneket?


Ne hangoztasd, hogy a fideszre szavaztál🤦‍♂️

2019. nov. 21. 23:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Annyi papírt elpazarolni megitn szavazósdira. :D
2019. nov. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

7# vagyok. Kérdező, szerinted rendbe tennék az egészségügyet egy rendezvény miatt?

Nem, de rendbe kéne, mert roppant kínos lenne az országra nézve, hogy nem tudná a főváros sem ellátni a megnovekedett igényeket..

A közlekedésről meg ne is beszéljünk, káosz, felfordulás és rengeteg lezárás lenne. Ez az ország egy átlag hétköznapot sem tud megrendezni, ne akarjunk vb-t rendezni addig. Csak lopásról, túlárazott beruhazasokrol szólna.

Az egészségügyet és a közlekedést vb nélkül is rendbe lehetne tenni

2019. nov. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Érdekes a vizes vb-t meg tudták csinálni. Mégsem rokkat bele a város.

Össze vissza vagdalkoztok itt a felelőlten kijelentésekkel, a számokról meg nem is beszélve.


A pestieknek nem kell? Rendben van. Vonják vissza a rendezési jogot. De a büntetést amit emiatt fizetni kell, remélem majd ezeknek is kell kiköhögniük.

Aztán majd legalább azér is a Zorbán lesz a hibás. Mert ő lesz. Ez teljesen egyértelmű.

2019. nov. 22. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!