Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konok Péter miért hangoztatja...

Konok Péter miért hangoztatja ezt?

Figyelt kérdés

Üdv!

Konok Péter médiaszereplései kapcsán többször is hangoztatta, hogy ő nem megy el szavazni az éppen aktuális választáskor. Ehhez tudom, hogy joga van, de van ennek bármiféle politikai haszna? Ha ezen választópolgári hozzáállása nagyszámú követőre találna, akkor azzal el lehetne érni bármiféle politikai célt?



2019. nov. 23. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Erre a szörnykoalícióra ami alakulóban van ellenzéki oldalon én se szavaznék..
2019. nov. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom neki mi a motivációja, de nekem nem bírja el az önbecsülésem, hogy részt vegyek egy olyan kutyakomédiában, ahol az én szavazatom ugyanannyit számít, mint egy négy általánost végzett, segélyen élő semmirekellőé. Majd ha lesz valami cenzus, akkor elgondolkozom rajta.
2019. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Mert Konok Péter marxista nézeteket vall. Nincs olyan párt, ami akár közel is állna a nézeteihez.
2019. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es! Most is van, lám az ilyen finnyás sznobok (már ha nem trollkodsz) önként sivalkodva kizárják magukat. Probléma megoldva. Van cenzus.
2019. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a Konokot bepörgető kínlódás annyira nagyon jellemző a Fideszt imádó, de mára ezt borzasztó módon cikinek tartó, de akkor is belül menthetetlenül értük élethosszig rajongó, önmagukkal ezért ebben az ellentétben vívódó fideszesekre. Valahogy így. :D
2019. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!