Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha koalacióra lép a DK és a...

Ha koalacióra lép a DK és a Momentum, esetleg hozzájuk csapódik még pár törpe párt mint a Jobbik meg az MSZP az nem fog elriasztani szavazókat?

Figyelt kérdés
Vagy már Gyurcsány is megfelel az ellenzéknek? Nem emlékszik senki mit művelt a kormányzása idején?
2019. nov. 23. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Természetesen el fogja riasztani a szavazókat! Képzeld el hogyha ez a moslékkoalíció összeáll és együtt indulnak el egy választáson. Szerinted majd a jobbikosok leszavaznak az mszpsnak vagy a dékások a jobbikos náciknak! Dehogyis! Ha-ha, el tudod képzelni, hogy majd megegyeznek közös jelöltekben ha-ha, el tudod képzelni például, hogy az önkormányzati választásokon ezt megteszik és egy rakás helyen nyernek meg leváltják Tarlóst ha-ha, ez hülyeség, ezzel csak áltatják magukat és készülnek a biztos bukásra, mert alkalmatlanok!


ui. mos megyek és átállítom a fideszes válaszgenerátoron a dátumot.

2019. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
46%
Akit akart már elriasztott. Nem véletlenül esett a Jobbik támogatottsága is pl. Tehát valószínű vagy stagnálnak vagy jobb eredményt érnek el támogatottságban szerintem. Nem hinném hogy esne az ellenzéki összefogás támogatottsàga. Főleg a városokban sikeresebbek. Vidéken nem. 2022 ben még nem hinném hogy lesz valtozas ha csak az nem hogy 2/3 már nem lesz szerintem.
2019. nov. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az önkormányzati választás megmutatta, hogy nem minden ellenzéki pártnak tett jót a koalíció, mert ha az ellenzéknek meg is felel már Gyurcsány, a választók egy részének nem.

Még elég messzi van a választás, addig sok minden fog történni, megjósolhatatlan az eredmény jelenleg.

2019. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az önkormányzati választásokon is annyira elriadtak, hogy ahol csak lehetett mindenhol nyert a "moslékkoalíció"! Rekord magas részvételt generálva, annyira el voltak riadva szegény ellenzékiek! Fáj a krumplisoknak ez nagyon, mi? :DDDDDDDDDDDDDD
2019. nov. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem. A Jobbik vesztét is a néppártosodás okozta, az hogy Gyurcsànyékkal paktáltak. A régi Jobbikot szerettem, ezt a vàltozatàt nem. Gyurcsànyékra soha nem szavaztam és nem is fogok. Abban igaza van, Orbánnak, hogy "Önök egy radikális pártból csicskapártot csináltak".
2019. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!