Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te büntetnéd azt aki nem tesz...

Te büntetnéd azt aki nem tesz eleget Nemzethy-nemző kötelességének?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen szankciókkal sújtanád?

2019. nov. 26. 14:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

A jelenleginél jobban már csak a Hitler féle indokkal büntethetőbb. (Két meleg férfi 4 egészséges német férfi életét veszi el)


Jelenleg simán szankcionálják a melegeket, hiszen akinek gyereke van/minél nagyobb család annál több hitelt/kedvezményt vehet igénybe.

2019. nov. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 mindentudó99 ***** válasza:
24%
És téged melegjmként miért zavar ha támogatják a gyerekvàllalást?
2019. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

"És téged melegjmként miért zavar ha támogatják a gyerekvàllalást?"


Mert akkor lenne fair ha ez nem egy heteró kiváltság lenne.

(Örökbefogadás, melegházasság)

2019. nov. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

"És téged melegjmként miért zavar ha támogatják a gyerekvàllalást?"


Elég szomorú, hogy ebből neked egyből az jött le, hogy én meleg vagyok. Szerintem egy demokrácia csak akkor működik, jól, ha minden népcsoport, kisebbség jogai is megfelelően vannak képviselve, legyenek azok melegek, leszbikusok, romák,rokkantak,stb.

De normális országokban egyébként ez magától értetődő.

2019. nov. 26. 15:12
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

2-"kérdező": gondolom ott voltál "az emberiség kezdetén", és láttad, ugye.


Bármilyen gyagya és még más is ez a "kérdés", nem szabad büntetni a szerencsétleneket.

2019. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A kérdés amúgy nem a melegekeről szólt volna eredetileg, hanem azokról heteró emberekről akik nem akarnak gyereket vállalni, mert sok ilyen van. És akinek egészégügyi okból nem lehet gyereke mert meddő olyan is sok van.


Amúgy meg szerintem az nem fair, hogy másoktól vonják el ehhez az erőforrásokat. Ha valaki gyereket akar azt hozza össze önerőből ne segélyekből és éljen boldogan. Én ezt támogatom.

2019. nov. 26. 15:20
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

25 éves korig kötelező 1 gyerek, 30 éves korig kötelező 2 gyerek, 35 éves korig kötelező 3 gyerek.

Aki nem teljesíti, annak napi 25 korbácsütés.

2019. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 mindentudó99 ***** válasza:
21%
#6 Az a baj hogy úgy állítod be mintha kötelező lenne szülni. Egyébként ha hiszed ha nem nem egy ördógtől való gondolat az ha egy pár gyereket vállal. Még ha a hír hallatán téged ki is ráz a hideg.
2019. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Miért kellene egy kormánynak beavatkoznia ebbe? Hol van az önrendelkezés joga?
2019. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Jelenleg is bünteti.


51,5% adót fizet akinek nincs gyereke.

Ennél hova akarsz nagyobb büntetést?


Ha nem vállalsz gyereket nem lesz hol lakj mert a felelőtlen csok rendszer miatt annyira elszálltak az árak hogy még az önerőt is nehéz összeszedni ha nem adod az államnak bérbe a nemzőképességed.

2019. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!