Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan büntetnéd az öngyilkoso...

Hogyan büntetnéd az öngyilkosokat?

Figyelt kérdés
[link] A minap akadtam erre a cikkre, amiben egy kisebb reprezentatív kutatás eredményei közli, amely nem olyan rég volt. Nos a fejem felkaptam arra, hogy az emberek 8,3%-a büntetné az öngyilkosokat. Na de mégis hogyan? Én úgy gondolom, hogy családot, hozzátartozót nem lenne igazságos büntetni emiatt. Szerintem az nem túl bölcs dolog lenne.

2016. febr. 16. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%
Feltámasztanám őket és arra kényszeríteném, hogy éljék csak végig az életüket úgy, mint más szerencsés vagy szerencsétlen ember.
2016. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2016. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annak a 8%-nak a primitívségét mutatja...:DD Hülyéből mindig több lesz.
2016. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
36%

Életre ítélném.


(A bűnöst ugye halálra ítélik, szóval ennek a fordítottja vonatkozik az öngyilkosra.:)

2016. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Az egyetlen kis probléma, hogy a halottakat nem tudjuk feltámasztani. Vagy ha igen, azt nekünk pórnépnek úgyse fogják elárulni.
2016. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Az öngyilkosok megbüntetése jogellenes, azon túl, hogy még kontraproduktív is.
2016. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Nos isten szerint az öngyilkosság halálos bűn, régen egyébként a sikertelen öngyilkosokat kivégezték (lol), tehát ez a 8% (kicsit azért soknak tartom) valószínűleg a vallási fanatikusokat fedi, itt ott kétcsipetnyi random idiótával fűszerezve.
2016. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%
5 év, közmunkára ítélném őket. Ugyan mindegy, élő, vagy holt támassza a kapanyelet.
2016. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Most ez komoly?
2016. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem értem a kérdést.

Most itt arra gondolsz,hogy akik megkísérelnek öngyilkosságot és nem sikerül nekik,és utána büntetni őket?


Szerintem eleve az a gáz,hogy ha az ember nem akar élni,akkor valamilyen nagyon rossz módszert kell választani.

Svájcban pl már csak úgy elaltatják az embert.


Könnyű megítélni azoknak az öngyilkosokat,akiknek rendezett az életük,nem betegek,egészségesek,nem szorulnak másokra és van miért élniük.

Az ilyen emberek inkább örüljenek a szerencséjüknek,és ne mások felett ítélkezzenek!

2016. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!