Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te bűntetnéd a nemszavazást?

Te bűntetnéd a nemszavazást?

Figyelt kérdés
Én négyszeres adóval súlytanék mindenkit 4 évig aki nem megy el szavazni

2014. ápr. 6. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarnák, hogy mindenki menjen, akkor kötelezővé tennék, de arra már nem tudják ráhúzni a demokráciát, de a megbüntetésre sem.
2014. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Miért büntetném? Aki olyan dolgot akar rám erőltetni, amihez egy nem is értek, kettő egyáltalán nem akarok szavazni míg élek, arra ráborítanám az asztalt akár rendőrök előtt is, amiért ilyen erőszakos k*csögöt hozott világra valaki!

21F

2014. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
A demokrácia miatt nem lehet de énis örülnék mert sztem undorító dolog hogy valaki nem képes elmenni szavazni ez nálam állampolgári kötelesség.
2014. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt súJtanám/bÜntetném "négyszeres adóval", aki még egy primitív 4 szavas kérdést sem képes helyesírási hiba nélkül leírni, pedig joga lett volna az iskolában megtanulni a saját nyelvének írásos formáját.
2014. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem büntetném, mindenkinek joga szavazni és nem kötelessége, de elég szomorú, hogy olyan nyugdíjasok mennek el szavazni, akiknek már jóformán mindegy ki kerül kormányra, a fiatalok meg elzárkóznak ettől a lehetőségtől. Persze tisztelet a kivételnek, én is úgy intéztem az ügyeimet, hogy haza tudjak jönni szavazni. Bár azt mondom inkább ne menjen el az szavazni, akit a politika hidegen hagy és nem tudja melyik párt milyen.
2014. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Én meg azt büntetném ötvenszeres adóval aki megszavaz valami címeres gazembert pár ezer forintért, aztán 4 évig habzó szájjal fröcsög, meg höbölö-böbölö, akormányhazudiklopcsal...hát barátocskám, kellett neked megszavazni, a te fajtád miatt 4 évig szív mindenki.
2014. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Én úgy tapasztaltam, hogy sok fiatal fog szavazni, bár én gimnazista vagyok, itt még nem annyira aktívak az évfolyamtársaim, viszont az egyetemisták jelentős része elmegy voksolni.
2014. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyel tegyük fel ez lenne h megbüntetnek ha nem mész, akkor is elmész rajzolsz egy smiley-t és kész. Ettől még szavaztál de érvénytelen, és mivel ez anonym nem tehetnek semmit X- el v Y-al.


Na mi változott volna ?

2014. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt büntetném, aki nem tud helyesen írni!
2014. ápr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ebben az esetben legalább elmentél a szavazásra, még úgy is hogy érvénytelen a szavazatod.

Sok a síró ember, aki panaszkodik a kormányra, de tudom róluk hogy még 1 szavazáson sem vettek részt

2014. ápr. 6. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!