Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjedt el ezen az...

Miért terjedt el ezen az oldalon hogy aki nem Momentumos az Fideszes?

Figyelt kérdés

2019. nov. 26. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt még nem hallottam.
2019. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pedig de.Akinek nem tetszik a neoliberális Momentum arra egyből rávágják,hogy Fideszes troll
2019. nov. 26. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ellenzék túlnyomó részét pont olyan faék egyszerű sötét emberek alkotják, mint a fideszesek túlnyomó részét. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, az emberiség túlnyomó részét ilyenek alkotják. Nekik egyszerűbb érvelés helyett kijelenteni, hogy "ellenséges oldalon áll, tehát nem vitatkozom vele", pedig pont az vinné előre az országot, ha az ellentétes oldalon állók is megpróbálnának kommunikálni.
2019. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes.


Én nem vagyok momentumos, mégis DK-s vagyok.

Akkor ez most hogy van?

2019. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdés eleve belevezet egy hamis helyzetbe: Nem terjedt el.


Az hogy egymás után találtál 2-3 esetleg 4 válaszolót, vagy kérdezőt, akik így osztják fel a világot, az nem hinném hogy reprezentálna több száz aktív-passzív felhasználót.

De nyilván mindenki más fog itt a hozzászólók között tévedni, és bizonyára mi nem vesszük észre hogy mi is az oldalon az általános politikai megoszlás.

2019. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemcsak ezen az oldalon, hanem úgy általában a libbantak körében elterjedt hit, hogy aki nem velük van, az fideszes.
2019. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt honnan szedted le...???
2019. nov. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#4, #6-nak:


Nem értem az összefüggést a kérdés, és a válaszod között!


Te a momentumot szándékozod azonosítani a "libbantakkal", vagyis az ellenzékkel?


Te is Fekete-Győr hibájába esel? XDXDXD


Régen láttam akkora pofára esést, ami ebből a momentumnak lesz! Olyan "hatalommal" próbálnak meg MÁR MOST visszaélni, amit még meg sem kaptak!


Pitiáner banda.

2019. nov. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hamis dilemma, kérdező


[link]


"aki nincs velünk, az ellenünk van"


egyszerű világkép, egyszerű emberkéknek

2021. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!