Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyiknek lehet tényleg...

Melyiknek lehet tényleg valóságalapja az ilyen Orbán Viktorról terjedő konteók közül?

Figyelt kérdés

Ilyenek:

-Besúgó volt.

-1988-ban tragikus kimenetellel elgázolt valakit az Akadémia utcában.

-2002-ben kijelentette, ha mégegyszer hatalomra kerül tönkreteszi ezt az országot. Ezt a kijelentését később mindenhonnan letiltották és soha többet nem lehetett olvasni.

-Mikor 2006-ban megint vesztettek Grazba kellett szállítani, feleségében is kárt tett.

-A 2006-os őrjöngőket valójában belső akcióban ő és a pártja irányították vagy Vona hazudott.

Melyik lehet valamennyire igaz és vannak-e még más ilyen konteók róla?


2019. nov. 27. 18:12
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
48%

#2 NINCSENEK ügynök akták, értsd már meg végre. Dokumentumok, levéltári iratok, kartotékok, jelentések és hasonlók vannak, amik jó része hamisítvány és az egész hiányos. Folyamatosan dolgoznak a SZAKEMBEREK, történészek, tudósok azon hogy kiderítsék melyik kiről szól, mi benne valós adat és mi az ami éppen azért készült hamisítvány hogy valakit befeketítsenek vagy zsaroljanak vele. Több mint egy évtizede mindenki megnézheti a magár vagy családjára vonatkozó iratokat, a kutatók meg a többit is amiket már a szakemberek megfelelően feldolgoztak.

Miért kell mindig hazudni?

2019. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező

Szépen összeszedted az ellenzéki konteókat, hazugságokat.

-Orbán rendszerVÁLTÓ volt. Ahogy már írták ŐT figyelték meg. Tényleg komolyan vennéd azt az állítást hogy a rendszerváltó egyik párt VEZETŐJE az aki besúgó és nem a körülötte esetleg levő emberek valamelyike akinek éppen ŐT kellene besúgnia? Mégis kinek és mit jelentett volna? jelentem a társaimat rávettem arra hogy az állampárt ellen szövetkezzünk? Jelentem sikerült október 23-án mécsest gyújtanom a mártírokra emlékezve és országosan ezreket rá tudtam venni ugyanerre hogy az állampárt ellen szerveződjenek?

-1988 nem a kőkorszakban volt. Ha akkor bári történt volna amiben Orbánt el lehet ítélni akkor azonnal lecsukták volna érte.

-2002-ben kijelentette hogy a ballibek nem tudják annyira tönkre tenni az országot, hogy mi ne tudjuk újra újjá építeni. Ezt tesszük 9 éve. Nem egyszerű, de megy. Mond már meg hogy hogyan lehetne letiltani mindenhonnan egy ilyen kijelentést?

-2006-ban is mentek a hülye szövegek róla, akkoriban divat lett erőszakkal gyanúsítani. Kár hogy a felesége éppen soha nem tett ilyet és meg sem volt sérülve sem.

- 2006-ban a tévé székház előtt készült videó felvételeken látszik amint az egyik hangadója a tüntetőknek a rendőrök között beszélget, jópofizik egy ideig, majd visszamegy a tüntetőkhöz és elkezdi hergelni, lázítani őket. Valóban tudatos akció lehetett az erőszak gerjesztése, csak éppen nem a fidesz részéről, hanem az akkori kormánypártok oldaláról. A rendőrséget ugyanis éppen ők irányították, nem a fidesz.

Amúgy Vona nem mondta meg már egyértelműen hogy hazudott? nem bizonyította már be hogy csak felhasználta a jobbikot? nem volt egyértelmű amikor azt mondta hogy ő adta a jobbik lelkét, ő is veszi el? Nem volt tiszta a másik jobbikos vezető nyilatkozata, hogy amit akkor mondtak "az volt a nem igaz"?

A 2006. októberi akcióban szintén bizonyított tény, hogy a javarészt jobbikos és egyéb szélsőséges, agresszív tüntetőket szándékosan nem feloszlatta a rendőrség, hanem tudatosan végig terelték a fél városon, hogy a KÉSŐBB kezdődő és BÉKÉS fidesz megemlékezés már HAZAFELÉ induló tömegére rávezethessék őket.

Olvasd el legalább ezt a rövid összefoglalót!

[link]

2019. nov. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
#10 Deutsch Tamást és Kerényi Györgyöt tartóztatták le Csehszlovákiában (egy 68-as megemlékezés/balhézás alkalmából) és valóban Horn járt közben, hogy kiszabaduljanak.
2019. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó párat most olvastam először.

De, ha leülünk egy üveg borral, ennél jobbakat is tudnánk írni.

Róla is, rólad is, rólam is.

2019. nov. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
A legnépszerűbb konteó vele kapcsolatosan az szerintem az, hogy cigány. A dédszülei nevet változtattak régen Kalányos vagy Kolompár vagy valami ilyesmi névről Orbánra. De ezt senki nem bizonyította még.
2019. dec. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
32%
Elég ha Rühelkéfe ránézel, a szaros pelenka esetnél látszott rajta, hogy micsoda egy cigány trampli.
2019. dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
64%
#16 Azt megmutattad hogy te milyen sötét bunkó vagy, ezt látjuk. Másban viszont tévedsz.
2019. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgok ezek, nézzük sorban.


"-Besúgó volt." Elképzelhető, de nem valószínű. Simicska terjesztett ilyesmit, de szerintem Orbán csak később vált olyan mértékben politikai opportunistává, akiből kinézi az ember az ilyesmit.


"-1988-ban tragikus kimenetellel elgázolt valakit az Akadémia utcában." Ezt először hallom, őszintén, fogalmam sincs.


"-2002-ben kijelentette, ha mégegyszer hatalomra kerül tönkreteszi ezt az országot. Ezt a kijelentését később mindenhonnan letiltották és soha többet nem lehetett olvasni." Ezt olvastam már valahol, és elég esélyes szerintem. A felvételeken is látszott rajta, hogy erős dührohamot kapott, olyankor mond az ember ilyeneket, talán még különbeket is. Ez nem azt jelenti, hogy később szándékosan tett tönkre mindent, de a sors érdekes iróniája lenne, ha akkor tényleg kiszaladt volna a száján egy ilyen dühös "jóslat".


"-Mikor 2006-ban megint vesztettek Grazba kellett szállítani, feleségében is kárt tett." Ez viszont köztudottan kamu. Álhíreket terjesztő portálok szoktak előszeretettel beszámolni a miniszterelnök elmegyógyászati kezeléséről Grazban.


"-A 2006-os őrjöngőket valójában belső akcióban ő és a pártja irányították." Ez annyira igaz, hogy legfeljebb a legelvakultabb fideszesek vitatják. A Fidesz a felszínen is a tüntetők mellé állt, amennyire lehetett (ott volt a kordonbontás, meg a fideszes Hír TV elhíresült közvetítése, ahol forradalmárnak titulálták a Kossuth-téri vandálokat), szóval elég ostobának kellene lennünk ahhoz, hogy elhiggyük, ebben merült ki az egész, és a háttérből egyáltalán nem irányították a rendbontásokat.

2019. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
+1: hogy cigány-e. Őszintén, abszolút nem érdekel. Nem a származásával foglalkozom, hanem azzal, hogy mit tesz miniszterelnökként.
2019. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Érdekes dolgok ezek, nézzük sorban.



""-Besúgó volt." Elképzelhető, de nem valószínű. Simicska terjesztett ilyesmit, de szerintem Orbán csak később vált olyan mértékben politikai opportunistává, akiből kinézi az ember az ilyesmit."

Az opportunista vádat cáfolja, ahogy 2006-ban reagált az Öszödi beszédre. Az azonnal klasszikussá váló TV2-es interjúban éppen a következetességével mosta le Svábyt. Orbán sokkal inkább elves, mint opportunista.



""-1988-ban tragikus kimenetellel elgázolt valakit az Akadémia utcában." Ezt először hallom, őszintén, fogalmam sincs."

Ezt én sem hallottam korábban.



""-2002-ben kijelentette, ha mégegyszer hatalomra kerül tönkreteszi ezt az országot. Ezt a kijelentését később mindenhonnan letiltották és soha többet nem lehetett olvasni." Ezt olvastam már valahol, és elég esélyes szerintem. A felvételeken is látszott rajta, hogy erős dührohamot kapott, olyankor mond az ember ilyeneket, talán még különbeket is. Ez nem azt jelenti, hogy később szándékosan tett tönkre mindent, de a sors érdekes iróniája lenne, ha akkor tényleg kiszaladt volna a száján egy ilyen dühös "jóslat"."

2002-ben olyan durván ballib uralom volt a médiában (még nem volt HírTV, ami ugye éppen emiatt jött létre), hogy egyrészt biztosan hallottam volna, mert heteken át minden adó ezt harsogta volna, másrészt pedig nem tudták volna letiltani.



""-Mikor 2006-ban megint vesztettek Grazba kellett szállítani, feleségében is kárt tett." Ez viszont köztudottan kamu. Álhíreket terjesztő portálok szoktak előszeretettel beszámolni a miniszterelnök elmegyógyászati kezeléséről Grazban."

No komment, tuti kamu.



""-A 2006-os őrjöngőket valójában belső akcióban ő és a pártja irányították." Ez annyira igaz, hogy legfeljebb a legelvakultabb fideszesek vitatják. A Fidesz a felszínen is a tüntetők mellé állt, amennyire lehetett (ott volt a kordonbontás, meg a fideszes Hír TV elhíresült közvetítése, ahol forradalmárnak titulálták a Kossuth-téri vandálokat), szóval elég ostobának kellene lennünk ahhoz, hogy elhiggyük, ebben merült ki az egész, és a háttérből egyáltalán nem irányították a rendbontásokat."

Az örjöngőket éppen a másik oldalnak volt érdeki kivezérelni és vezérelni. Októberben is egymásra terelte a Demszky által utasított (nem volt hozzá joga) Gergényi a békés tüntetőket és a randalírozókat. Éltem akkor, sőt felnőttként megéltem. A rendszerváltás óta nem volt olyan hatalomellenes hangulat, mint akkor. Nem kellett az utcára küldeni az embereket, mentek maguktól.

2019. dec. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!