Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzekiek mit akarnak...

Az ellenzekiek mit akarnak elerni a közössegi mediakban terjedö kilakoltatasos videokkal? Az adofizetöknek kellene kifizetni a hitelesek adossagat vagy mi?

Figyelt kérdés
Leszögezem nem itelkezek senki felett, en ertem, hogy hozhat mindenki egy rossz penzügyi döntest, vagy valakinekn hirtelen megszünik a munkahelyet csödbe megy a vallakozasa satöbbi, de azert ugy hiszem, hogy azert a kilakoltatast a legtöbb esetben el lehet kerülni egy minimalis fizetesi törekevessel. Ha a bankok es a behjato cegek latjak az emberen, hogy aka fizetni de nem tud skat, akkor ök is belemennek, hogy egy minimalis reszleten pl 10 ft egy honapba, es ezzel mar elkerülhetö a kilakoltatast. A masik meg az, hogy melyik orszagban nem kell visszafizetni a hiteleket? Mindehol vissza kell, sehol nem könyörgnek. akik azzal jönnek, hogy szegeny embereknek nincs hol lakniuk, azert az s etimmel, csak van rokonok, es vegsö esetben biztosit nekik a Maltai Szeretetszolgalat, a vörös kereszt meg hasonlo szervezet is szallast.
2018. máj. 15. 17:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak adósság miatt történhet, hanem pl. azért, mert a bérlő (mondjuk a város) felmondja a lakást, mert lebontja az egész házat, és mivel bérlő volt, sem kártérítés, sem másik ingatlan nem jár cserébe (pofátlanabb esetben olyat ajánl, ahol emberhez méltó módon nem lehet élni), a piaci albérleti díjakat pedig nem tudja kifizetni, és így kerül utcára.
2018. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
" Nem csak adósság miatt történhet, hanem pl. azért, mert a bérlő (mondjuk a város) felmondja a lakást" Ugy tudom a felmondasi idö 3 honap, tehat ez nem törtenhez egyik naprol a masikra
2018. máj. 15. 18:21
 3/20 anonim ***** válasza:
Úristen, budapesti értelmiségieket lakoltatnak ki szakmányban?:-)
2018. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem azt akarják elérni, ha már a kormánymédia családbarát politikáról ugat nonstop, lássa a nép azt is, hogy 2-3 gyerekkel úgy basssznak ki az utcára mint macskát szarni és szarrik rá mindenki, hogy szétver a jégeső családostól. Tehát ezért.
2018. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

"Megszólalt a sértett vidéki."


LOL. Nem, drága, az a vidéki szólalt meg, aki röhög a szánalmas vergődéseteken.:D

2018. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Nem csak hitelekről van szó, van ahol az önkormányzat egyszerűen felmondja a szerződést (nulla tartozás és probléma ellenére) és szevasz, keress mást ha tudsz.


A hitelesekért én sem aggódom, tapasztalják csak meg az ostobaságuk következményeit.

2018. máj. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Az önkormánzatnak is joga van felmondania a bérletet.

Meg van pontosan szabva, hogy mikor és milyen módon lehet egy bérletet felmondani.

A kilakoltatások soha nem úgy történnek, hogy gondol egyet a polgármester, holnaptól nem akarom, hogy a Balogék ott lakjanak, hát mennek és kilakoltatják őket elsejével.


Ha a bérleti díjat hosszú ideje nem fizették és a közműdíjakkal hátralékban vannak, az önkormányzatnak kárt okoztak, akkor igenis ki kell onnan tenni őket. Te akarod kifizetni helyettük a költségeiket? Mert ha rájuk hagyják, akkor veled fogják fizetetni, hszen a te adódból működik a város, az önkormányzat is.


Nem rosszindulat kérdése az egész, hanem tényeké. Egy kilakoltatás hosszú hónapokat vesz igénybe és mindig van oka, előzménye.

Ha az önkormányzat el akarja adni az ingatlant vagy le akarják bontani a házat, akkor nem kell a bérlőnek semmi rosszat tenni, akkor is a bérlet lejártával vagy a megfelelő felmondással kirakhatóak.


Biztos hogy ha mindet végigbogarásznánk, akkor lenne közötte olyan eset, amivel nem értünk egyet. de általánosságban a kilakoltatás nem rossz dolog, hanem egy végső megoldás valamilyen folyamat végén.

2018. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha én kölcsön adok én is szeretném visszakapni. Kegyetlen világ ez de így működik. Eladtam a motorom három részletben kifizetve egyeztünk meg. A motort elvitte egy részletet kaptam. Többet semmit. Mit kellett volna tennem? Megsajnálni és hagyni annyiban? Nem én visszahoztam a motort. A pénzét visszadtam.
2018. máj. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 tgt ***** válasza:
92%
Tévedsz, Takács Zs. A Bihari úti házból most olyanokat lakoltatnak ki, akikkel nem volt gond, nem volt tartozásuk. Az önkormányzatnak kell a telek, mert valami mást akarnak a helyére. A bérlőknek nem kínáltak fel másik lakást, tehát családok válnak hajléktalanná pillanatok alatt.
2018. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%

"Az önkormányzatnak kell a telek, mert valami mást akarnak a helyére. A bérlőknek nem kínáltak fel másik lakást, tehát családok válnak hajléktalanná pillanatok alatt."


Hazugság.

Amit lehetett, az önkormányzat meglépett.

Nem tetszik, el lehet menni dolgozni.

2018. máj. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!